Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kopanosAE
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 362
Joined: Fri Jan 22, 2010 1:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by kopanosAE »

Λakedaimonas wrote:Μιχάλη και πάλι ευχαριστούμε!!! Άντε τώρα που τελειώσαμε με αυτή την ιστορία ήρθε η ώρα να μας κονονίσεις ένα ωραίο τραπεζάκι στο Balux από αυτά που μόνο εσύ μπορείς. ;) 8-)
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Και βέβαια θα κλείσουμε τραπέζι την παρασκευή που θα έχουμε παραδώσει :mrgreen:
TiGinetai wrote: Όσοι ήταν(κανείς από αυτούς που θα ψηφίσουν...) την τετάρτη στην παρουσίαση των πρυτανικών σχημάτων στην πρυτανεία θα καταλάβουν γιατί επιμένω στην αποχή.
έπρεπε να είμαι εκεί ρε γμτ :roll:

Υ.Γ.1: δεν τα χορταίνω τα off the record...
Υ.Γ.2: αχ συνεφάκι συυυυυυυυνεφάκι...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
..βγαίνει ο κόσμος τις Τρίτες;
User avatar
rodrigo
First Lieutenant
First Lieutenant
Posts: 94
Joined: Sun Apr 25, 2010 9:10 pm

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by rodrigo »

Είναι ακριβώς όπως τα λέει ο συνάδελφος TigGinetai. Τα σχήματα και τα 4 όχι μόνο τα δύο που έδειξε το e-polytexneio δεν έχουν συγκεκριμένο πρόγραμμα παρά μόνο αερολογίες και ευχολογίες. Να κατεβείτε συνάδελφοι να ψηφίσετε για πιο λόγο? για να νομιμοποιήσετε αυτά που θα κάνουν τα επόμενα χρόνια??? Συνάδελφοι όλοι τους είναι εγκάθετοι της κυβέρνησης και προωθούνται από αυτήν, μια βόλτα στα πηγαδάκια της ΔΑΠ και ΠΑΣΠ θα σας πείσει για την δημοκρατικότητα της διαδικασίας και για το μαγείρεμα που πέφτει.

ΣΤΙΣ ΠΡΥΤΑΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ!!! ΚΑΜΙΑ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΗς ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗ ΤΩΝ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΜΑΣ!!!

Οι συνεντεύξεις ήταν μια καλή κίνηση από το site αν και αμφιβάλω για τα κίνητρα του Λakedaimona και του eny! Ξαφνικά σας έπιασε ο πόνος για τις πρυτανικές?! Δύσκολα μπορώ να το πιστέψω! Οι συνεντεύξεις όμως ήταν μια ευκαιρία για να δείτε συνάδελφοι ότι δεν υπάρχει κανένα σχέδιο κανένα πρόγραμμα καμία πρωτοβουλία από κανέναν. Ελάχιστα πράγματα μου απάντησαν ο σιμόπουλος και η μιμίκου, σε ορισμένες φάσεις δε, δεν είχα ιδέα για τι πράγμα μιλούσαν άλλα τους ρωτούσαν και άλλα απαντούσαν!!!

ΣΥΝΑΔΕΛΦOI ΣΤΙΣ 31 ΜΑΪΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΧΗ!
ΔΕ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ. ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΣΤΕ
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by sid »

rodrigo wrote:Είναι ακριβώς όπως τα λέει ο συνάδελφος TigGinetai. Τα σχήματα και τα 4 όχι μόνο τα δύο που έδειξε το e-polytexneio δεν έχουν συγκεκριμένο πρόγραμμα παρά μόνο αερολογίες και ευχολογίες. Να κατεβείτε συνάδελφοι να ψηφίσετε για πιο λόγο?
γιατί έτσι γουστάρουμε

π.σ. από την περιγραφή του tiginetai εξήγαγε τελικά κανείς κανέναν λόγο για τον οποίο επιβάλλεται η αποχή ; :P
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
TiGinetai
Major General
Major General
Posts: 405
Joined: Thu Jan 28, 2010 6:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by TiGinetai »

all. koukoulofloros wrote:
rodrigo wrote:Είναι ακριβώς όπως τα λέει ο συνάδελφος TigGinetai. Τα σχήματα και τα 4 όχι μόνο τα δύο που έδειξε το e-polytexneio δεν έχουν συγκεκριμένο πρόγραμμα παρά μόνο αερολογίες και ευχολογίες. Να κατεβείτε συνάδελφοι να ψηφίσετε για πιο λόγο?
γιατί έτσι γουστάρουμε

π.σ. από την περιγραφή του tiginetai εξήγαγε τελικά κανείς κανέναν λόγο για τον οποίο επιβάλλεται η αποχή ; :P
Θα σου απαντήσω ο ίδιος. Όχι. Γιατί απλά είπα στο περίπου το κλίμα και τι έγινε και όχι για ποιο λόγο πιστεύω ότι το καλύτερο είναι η αποχή.


Δεν ξέρω αν μου επιτρέψουν οι admins-moderators να ποστάρω ένα λινκ από άλλο forum. Απλά για να γλυτώσω χρόνο και να μην γράφω γιατί θα απέχω, με εκφράζει αρκετά ένα άλλο ποστ κάποιου σεμφίτη..(φυσικά χωρίς τους χαρακτηρισμούς..)

Φόρουμ Σεμφε-Πρυτανικές- Ανακοίνωση
by beep-beep on Fri May 28, 2010 2:56 pm
Πρώτη σελίδα(λες και έχει πολλές!!), κάπου στη μέση.

Με μερικές προσθέσεις θα με κάλυπτε εντελώς αλλά βαριέμαι. Λυπάμαι την ώρα που θα ξοδέψω.
Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα;
User avatar
kahlua
First Lieutenant
First Lieutenant
Posts: 75
Joined: Sun Apr 25, 2010 9:02 pm

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by kahlua »

Αυτό στα ΣΕΜΦΕ αυτού του beep είναι για τον πούτσο καβάλα, παίζει να έχει γίνει από τους αριστερούς περισσότερη προπαγάνδα για να ψηφίσουμε άκυρο ή να μην κατέβουμε καν από όσα είναι τα κυκλικά mail που μας έχουν στείλει οι συνδυασμοί!!! Είναι απλά αστείο, είδαν πρυτανικές είδαν και ότι ψηφίζουν άμεσα οι φοιτητές και έχουν χεστεί απάνω τους που χάνουν τον ρόλο του μεσάζοντα είναι απλά αστείοι βλάκες και ηλίθιοι!!!

Εγώ απλά λέω να κατεβείτε να ψηφίσετε και ρίξτε ότι γουστάρετε μυαλό έχετε παίχτες!!!

Και για να γυρίσουμε στο θέμα μας το γεγονός ότι κατεβαίνει μηχανολόγος για πρυτανης είναι αρκετό για εμένα για να τον ψηφίσω. Το γεγονός επίσης ότι αριστερά κομματόσκυλα έχουν σκυλιάσει μαζί του αποτελεί έναν ακόμα λόγο για να τον ψηφίσω, ο άνθρωπος ξέρει να μιλάει και στις συνεντεύξεις είχε ροή λόγου τι να λέμε!!! Στο τέλος θα μας πουν να ψηφίσουμε τσίπρα για πρύτανη!!!
American Dream

1/4 oz Kahlua® coffee liqueur
1/4 oz amaretto almond liqueur
1/4 oz Frangelico® hazelnut liqueur
1/4 oz dark creme de cacao
User avatar
kahlua
First Lieutenant
First Lieutenant
Posts: 75
Joined: Sun Apr 25, 2010 9:02 pm

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by kahlua »

α και ξέχασα να πω έλεος!!! Έλεος που βάφτισαν τον eny εντεταλμένο τον υποψήφιων πρυτάνεων!!!! αν είναι δυνατόν έχω κλάσει στα γέλια!!!

Παραθέτω μιας και έχω ορεξούλα!

"by beep-beep on Fri May 28, 2010 2:56 pm
Καταρχάς eNy θα είχε ενδιαφέρον να μας πεις σε ποιον απο τους 4 συνδυασμους ανήκεις????Η μήπως είσαι απο την πρυτανεία βαλτός??"

"by noir on Sat May 29, 2010 5:33 pm
Προτιμω να πιστευω πως κατι κερδιζουν απο αυτο τουλαχιστον και δεν ειναι απλα εθελοντες διαφημιστες ενος θεσμου που παλευει να υπαρξει και εχει ολα τα μεσα αυτοπροβολης και προωθησης, καταρχην σπαμαροντας τα mail μας... Σε αλλα θεματα δε τους πιανουν αντιστοιχες εκλαμψεις εθελοντισμου;"

χαχαχαχαχαχαχαα ΕΛΕΟΣ!

να να σαν να το φαντάζομαι τα ΕΑΑΚια να λιώνουν στα τραπεζάκια τους όπως κάνουν πάντα και ξαφνικά βλέπουν στο pc πως ανένηκαν συνεντεύξεις 2 συνδυασμών και πως γίνεται προσπάθεια ενημέρωσης του κόσμου!!! Στανταρ τα κλασαν και είπαν να αρχίσουν την προπαγάνδα!!! Το κατέχουν καλά αυτό από τον εμφύλιο!!!

Τώρα για αυτά που λέτε ότι οι απαντήσεις των συνδυασμών δεν σας καλύπτουν πάντα, ρε μάγκες τα πράγματα που αποσχολούν έναν πρύτανη είναι τόσα πολλά πως περιμένετε να μπορείτε να τα ξέρετε όλα και να εκφέρεται γνώμη??

Βάζω στοίχημα πως αυτά που έλεγαν ο συνδυασμός του κύριου σιμόπουλου στο βιντεάκι για την χρηματοδότηση δεν παίζει καν να τα είχατε ακούσει.
American Dream

1/4 oz Kahlua® coffee liqueur
1/4 oz amaretto almond liqueur
1/4 oz Frangelico® hazelnut liqueur
1/4 oz dark creme de cacao
TiGinetai
Major General
Major General
Posts: 405
Joined: Thu Jan 28, 2010 6:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by TiGinetai »

kahlua wrote: Είναι απλά αστείο, είδαν πρυτανικές είδαν και ότι ψηφίζουν άμεσα οι φοιτητές και έχουν χεστεί απάνω τους που χάνουν τον ρόλο του μεσάζοντα είναι απλά αστείοι βλάκες και ηλίθιοι!!!
Σου λέει τίποτα ότι και τότε κάναμε αποχή? Δεν παρέχαμε ούτε και παρέχουμε καμία στήριξη σε κανένα πρόεδρο..
Έβγαλες και συμπέρασμα μη χέσω..

kahlua wrote: Και για να γυρίσουμε στο θέμα μας το γεγονός ότι κατεβαίνει μηχανολόγος για πρυτανης είναι αρκετό για εμένα για να τον ψηφίσω. Το γεγονός επίσης ότι αριστερά κομματόσκυλα έχουν σκυλιάσει μαζί του αποτελεί έναν ακόμα λόγο για να τον ψηφίσω, ο άνθρωπος ξέρει να μιλάει και στις συνεντεύξεις είχε ροή λόγου τι να λέμε!!!
Είναι καλός πολιτικάντης γι' αυτό και θα τον ψηφίσεις. Μπράβο και σε ανώτερα. Α είναι και μηχανολόγος! Γαμάτα κριτήρια!! Σούπερ!!!
(Αναρωτιόμουν ώρες ώρες ποιοι ψηφίζουν τους μλκες στη βουλή..Τώρα μου έχουν λυθεί όλες οι απορίες.)
kahlua wrote:Στο τέλος θα μας πουν να ψηφίσουμε τσίπρα για πρύτανη!!!
Respect. Η βλακεία δεν έχει όρια.
kahlua wrote:
"by beep-beep on Fri May 28, 2010 2:56 pm
Καταρχάς eNy θα είχε ενδιαφέρον να μας πεις σε ποιον απο τους 4 συνδυασμους ανήκεις????Η μήπως είσαι απο την πρυτανεία βαλτός??"

"by noir on Sat May 29, 2010 5:33 pm
Προτιμω να πιστευω πως κατι κερδιζουν απο αυτο τουλαχιστον και δεν ειναι απλα εθελοντες διαφημιστες ενος θεσμου που παλευει να υπαρξει και εχει ολα τα μεσα αυτοπροβολης και προωθησης, καταρχην σπαμαροντας τα mail μας... Σε αλλα θεματα δε τους πιανουν αντιστοιχες εκλαμψεις εθελοντισμου;"
Λοιπόν αν και έκανες απλά copy-paste που αλλοιώνουν το περιεχόμενο(μόνο αν διαβάσει κανείς από τη αρχή θα καταλάβει την συζήτηση) ξεχνάς τα εξής:
1) Βρίσκονται σε άλλο φορουμ οπότε η καχυποψία είναι απολύτως φυσική.3 μέρες πριν τις εκλογές έκανε account o eny και έκανε τις ανακοινώσεις. Ο καθένας εκ πρώτης όψεως θα διαπίστωνε ότι πρέπει να έχουν συμφέροντα. Εξάλλου να ενδιαφερθεί κάποιος (χωρίς συμφέροντα) εκτός από τις παρατάξεις είναι κάτι που δεν γίνεται κάθε μέρα..
2) Είναι απλές διαπιστώσεις.
3) Κανείς τους δεν είπε ότι εκφράζει τα/την εαακ.(εκτός και αν δεν θυμάμαι κάτι)
4) Όπως είπα και παραπάνω μην κάνει copy-paste. Αν θέλει κάποιος θα μπει στο φόρουμ τους να διαβάσει. Γι' αυτό και δεν μετέφερα τίποτα από εκεί.
kahlua wrote: να να σαν να το φαντάζομαι τα ΕΑΑΚια να λιώνουν στα τραπεζάκια τους όπως κάνουν πάντα και ξαφνικά βλέπουν στο pc πως ανένηκαν συνεντεύξεις 2 συνδυασμών και πως γίνεται προσπάθεια ενημέρωσης του κόσμου!!! Στανταρ τα κλασαν και είπαν να αρχίσουν την προπαγάνδα!!! Το κατέχουν καλά αυτό από τον εμφύλιο!!!
Αιντε αιντε..
Τα κονσερβοκούτια ακόμα τα έχουμε. (όχι που θα δώσω σοβαρή απάντηση..)

Υ.Γ Υπάρχει ένα κουμπάκι που λέγεται edit. Δεν χρειάζεται να κάνεις 2 πόστ...
Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα;
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by Λakedaimonas »

Ξεκαθαρίζω ακόμα μια φορά ότι :

1. Κάναμε την κίνηση να πάρουμε τις συνεντεύξεις επειδή πιστέψαμε πως κάτι τέτοιο θα ενδιέφερε τον κόσμο, στην πορεία διαπιστώσαμε πως πολύ δεν ήταν καν ενημερωμένοι πάνω στο θέμα των πρυτανικών.

2. Είμαστε εντεταλμένοι από ποιον? Από τους πρυτάνεις ή από τους νεφελίμ? Είναι χαζό να λέγεται κάτι τέτοιο και μόνο στην άγνοια μπορώ να το αποδώσω. Οι δε καθηγητές δεν μας ήξεραν καν οι άνθρωποι!

3. Τι να κερδίσουμε ρε γαμώτο??? Βασικά ήταν να μας χρηματίσει ο κάθε συνδυασμός για να τους προβάλουμε αλλά μας ζήτησαν απόδειξη παροχής υπηρεσιών, επειδή οι άνθρωποι μαζεύουν τις αποδείξεις(αχ ρε ΓΑΠ), εκεί χάλασε η δουλειά γιατί σαν λαμόγια που είμαστε τα θέλαμε μαύρα και αδικαιολόγητα στην εφορία! ΑΠΛΑ LOL. Εγώ μόνο έχασα από την όλη ιστορία, τον ύπνο μου και την ηρεμία μου για μια εβδομάδα για να φτιαχτούν και να ανεβούν τα βίντεο για όποιους και όσους θέλουν να τα δουν.

4. Ανεξάρτητα από το τι πιστεύετε για τις πρυτανικές και τι θα κάνετε αύριο το γεγονός ότι κάποιοι υποψήφιοι δέχτηκαν να τους πάρουμε την συνέντευξη σημαίνει ότι υπάρχει κάποια θέληση από μεριάς τους για επαφή με τα φοιτητικά θέματα και τους φοιτητές. Οπότε τουλάχιστον από μεριάς μου τους ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσαν και την υπομονή που είχαν.

Anyway αυτά από εμένα.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
User avatar
kahlua
First Lieutenant
First Lieutenant
Posts: 75
Joined: Sun Apr 25, 2010 9:02 pm

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by kahlua »

TiGinetai wrote:Σου λέει τίποτα ότι και τότε κάναμε αποχή? Δεν παρέχαμε ούτε και παρέχουμε καμία στήριξη σε κανένα πρόεδρο..
Ναι σωστά εσείς απέχετε από πολλά και κυρίως από την πραγματικότητα, ίσως αν στις εκλογές(προεδρικές, πρυτανικές, εθνικές) κατέβαιναν πλουσιόπεδα ΕΑΑΚια τότε να μην απείχατε.

TiGinetai wrote:Είναι καλός πολιτικάντης γι' αυτό και θα τον ψηφίσεις. Μπράβο και σε ανώτερα. Α είναι και μηχανολόγος! Γαμάτα κριτήρια!! Σούπερ!!!
(Αναρωτιόμουν ώρες ώρες ποιοι ψηφίζουν τους μλκες στη βουλή..Τώρα μου έχουν λυθεί όλες οι απορίες.)
Τι κρίμα που δεν έριχνε μολότοφ στα νιάτα του να τον ψηφίσεις και εσύ...

TiGinetai wrote:Respect. Η βλακεία δεν έχει όρια.
ούτε η φαντασία

TiGinetai wrote:Υ.Γ Υπάρχει ένα κουμπάκι που λέγεται edit. Δεν χρειάζεται να κάνεις 2 πόστ...
Δημοκρατία έχουμε και από την στιγμή που δεν πειράζω την ελευθερία του άλλου μπορώ να κάνω ότι θέλω. :ugeek:
American Dream

1/4 oz Kahlua® coffee liqueur
1/4 oz amaretto almond liqueur
1/4 oz Frangelico® hazelnut liqueur
1/4 oz dark creme de cacao
TiGinetai
Major General
Major General
Posts: 405
Joined: Thu Jan 28, 2010 6:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συνεντεύξεις Υποψηφίων Πρυτανικής Αρχής από το e-polytexneio

Post by TiGinetai »

Λakedaimonas wrote: Ξεκαθαρίζω ακόμα μια φορά ότι :
H 39545743545987 φορά. :lol:
Λakedaimonas wrote:1. Κάναμε την κίνηση να πάρουμε τις συνεντεύξεις επειδή πιστέψαμε πως κάτι τέτοιο θα ενδιέφερε τον κόσμο, στην πορεία διαπιστώσαμε πως πολύ δεν ήταν καν ενημερωμένοι πάνω στο θέμα των πρυτανικών.
Και καλά κάνατε..
Λakedaimonas wrote:2. Είμαστε εντεταλμένοι από ποιον? Από τους πρυτάνεις ή από τους νεφελίμ? Είναι χαζό να λέγεται κάτι τέτοιο και μόνο στην άγνοια μπορώ να το αποδώσω. Οι δε καθηγητές δεν μας ήξεραν καν οι άνθρωποι!
Ντου σε φόρουμ σέμφε. Η αντίδραση ήταν απολύτως δικαιολογημένη κατ' εμέ. Εκτός των άλλων η κοινωνία και οι καιροί είναι τέτοιοι που δεν μπορείς να έχεις εμπιστοσύνη σε κανένα. Ειδικά όταν έχουν σχέση με εκλογές,υψηλόβαθμες θέσεις κτλ.
Λakedaimonas wrote:3. Τι να κερδίσουμε ρε γαμώτο??? Βασικά ήταν να μας χρηματίσει ο κάθε συνδυασμός για να τους προβάλουμε αλλά μας ζήτησαν απόδειξη παροχής υπηρεσιών, επειδή οι άνθρωποι μαζεύουν τις αποδείξεις(αχ ρε ΓΑΠ), εκεί χάλασε η δουλειά γιατί σαν λαμόγια που είμαστε τα θέλαμε μαύρα και αδικαιολόγητα στην εφορία! ΑΠΛΑ LOL. Εγώ μόνο έχασα από την όλη ιστορία, τον ύπνο μου και την ηρεμία μου για μια εβδομάδα για να φτιαχτούν και να ανεβούν τα βίντεο για όποιους και όσους θέλουν να τα δουν.
Copy paste και εσύ? :lol:
Πράγματι πρέπει να ήταν κουραστική η όλη ιστορία..εγώ κουράστικα μόνο να τα δω. :mrgreen:
Λakedaimonas wrote:4. Ανεξάρτητα από το τι πιστεύετε για τις πρυτανικές και τι θα κάνετε αύριο το γεγονός ότι κάποιοι υποψήφιοι δέχτηκαν να τους πάρουμε την συνέντευξη σημαίνει ότι υπάρχει κάποια θέληση από μεριάς τους για επαφή με τα φοιτητικά θέματα και τους φοιτητές. Οπότε τουλάχιστον από μεριάς μου τους ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσαν και την υπομονή που είχαν.
Εγώ το βλέπω αλλιώς. Ως μια ευκαιρία να προβληθούν ακόμα περισσότερο(είναι και τα λεφτά στη μέση). Φυσικά δεν ξεχνώ ότι ακόμα και έτσι είναι ένας τρόπος να ενημερωθεί ο κόσμος.


Κάτι που μου ξέφυγε:
all. koukoulofloros wrote:γιατί έτσι γουστάρουμε
Αυτός μάλιστα..είναι λόγος. Ίσως ο καλύτερος που έχω ακούσει! :mrgreen:
kahlua wrote:
TiGinetai wrote:Σου λέει τίποτα ότι και τότε κάναμε αποχή? Δεν παρέχαμε ούτε και παρέχουμε καμία στήριξη σε κανένα πρόεδρο..
Ναι σωστά εσείς απέχετε από πολλά και κυρίως από την πραγματικότητα, ίσως αν στις εκλογές(προεδρικές, πρυτανικές, εθνικές) κατέβαιναν πλουσιόπεδα ΕΑΑΚια τότε να μην απείχατε.
Σου πήρε ώρα να το σκεφτείς? Αυτό το κάνει η ΠΚΣ-ΚΝΕ στην συγκεκριμένη περίπτωση..όχι τα εαακ.
Έχεις δει και τα Ε9?χαχαχαχα
Θα καραφλιάσω!!
kahlua wrote:
TiGinetai wrote:Είναι καλός πολιτικάντης γι' αυτό και θα τον ψηφίσεις. Μπράβο και σε ανώτερα. Α είναι και μηχανολόγος! Γαμάτα κριτήρια!! Σούπερ!!!
(Αναρωτιόμουν ώρες ώρες ποιοι ψηφίζουν τους μλκες στη βουλή..Τώρα μου έχουν λυθεί όλες οι απορίες.)
Τι κρίμα που δεν έριχνε μολότοφ στα νιάτα του να τον ψηφίσεις και εσύ...
Και νόμιζα ότι τα είχα δει/διαβάσει όλα! Με εκπλήσεις!
χαχαχαχα

kahlua wrote:
TiGinetai wrote:Respect. Η βλακεία δεν έχει όρια.
ούτε η φαντασία
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

kahlua wrote:
TiGinetai wrote:Υ.Γ Υπάρχει ένα κουμπάκι που λέγεται edit. Δεν χρειάζεται να κάνεις 2 πόστ...
Δημοκρατία έχουμε και από την στιγμή που δεν πειράζω την ελευθερία του άλλου μπορώ να κάνω ότι θέλω. :ugeek:
Κουκου. Μερικά πράγματα είναι για την καλύτερη λειτουργία των φόρουμ. Δεν χρειάζεται να έχεις πτυχίο, μάστερ και διδακτορικό πάνω σε αυτό. Απλοί κανόνες είναι. Noob!!! :mrgreen:
Η πλάκα είναι που το κόλλησες με την Δημοκρατία!!Απίστευτο!χαχαχαχαχαχα
Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα;
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”