Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
Captain_V
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 11
Joined: Thu Nov 17, 2011 6:33 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Post by Captain_V »

Την Παρασκευή 26/02/16 στο πάρτυ των εακκ στους τοπογράφους χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο με ασημένια κουμπιά στρατιωτικό στυλ και ζακέτα βαμβακερή με μεγάλα κοκάλινα κουμπιά πλεχτή. Αν κάποιος τα βρει πεταγμένα κάπου στο πολυτεχνείο παρακαλείται όπως να μου στείλει μήνυμα ή να τα παραδώσει στη γραμματεία των ναυπηγών. Αν κάποιος τα έκλεψε ή τα πήρε καταλάθως τα χρειάζομαι όπως και ένα ιατρικό εξάρτημα στην τσέπη του μπουφάν.
Αν είναι να κάνεις κάτι, κάν' το καλά.
metalhead
Private
Private
Posts: 2
Joined: Sat Nov 12, 2016 1:13 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Post by metalhead »

όντας καινούριος στο πολυτεχνείο (πρωτοετής) είμαι κάπως ανήσυχος πάνω στο θέμα των κλοπών. Ίσως να ακούγομαι σαν γιαγιά που βγαίνει πρώτη φορά από το σπίτι της, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος κατά πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι αυτόν τον χώρο πάνω σε αυτό το θέμα... άμα χάσω κάτι υπάρχει περίπτωση να το ξαναβρω;
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Post by sid »

metalhead wrote:όντας καινούριος στο πολυτεχνείο (πρωτοετής) είμαι κάπως ανήσυχος πάνω στο θέμα των κλοπών. Ίσως να ακούγομαι σαν γιαγιά που βγαίνει πρώτη φορά από το σπίτι της, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος κατά πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι αυτόν τον χώρο πάνω σε αυτό το θέμα... άμα χάσω κάτι υπάρχει περίπτωση να το ξαναβρω;
Γενικά ναι υπάρχουν αρκετές ελπίδες, εκτός από αυτό που έχασε ο Αδάμακλας που μετά δύσκολα ξανά βρίσκεται
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Post by soti »

metalhead wrote:όντας καινούριος στο πολυτεχνείο (πρωτοετής) είμαι κάπως ανήσυχος πάνω στο θέμα των κλοπών. Ίσως να ακούγομαι σαν γιαγιά που βγαίνει πρώτη φορά από το σπίτι της, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος κατά πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι αυτόν τον χώρο πάνω σε αυτό το θέμα... άμα χάσω κάτι υπάρχει περίπτωση να το ξαναβρω;
Έχεις να χάσεις τίποτα;
sid wrote:Γενικά ναι υπάρχουν αρκετές ελπίδες, εκτός από αυτό που έχασε ο Αδάμακλας που μετά δύσκολα ξανά βρίσκεται
Μιλάμε για εκείνες τις περιπτώσεις που ούτε η Αγγελική δεν μπορεί να φωτίσει το τούνελ;
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Χάθηκε/κλάπηκε παλτό μάλλινο και ζακέτα

Post by sid »

metalhead wrote:όντας καινούριος στο πολυτεχνείο (πρωτοετής) είμαι κάπως ανήσυχος πάνω στο θέμα των κλοπών. Ίσως να ακούγομαι σαν γιαγιά που βγαίνει πρώτη φορά από το σπίτι της, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος κατά πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι αυτόν τον χώρο πάνω σε αυτό το θέμα... άμα χάσω κάτι υπάρχει περίπτωση να το ξαναβρω;

γιαγια φόρα βρε τα γυαλιά σου, σε λάθος σάιτ μπήκες, εδώ είπαμε να μπεις

soti wrote:Μιλάμε για εκείνες τις περιπτώσεις που ούτε η Αγγελική δεν μπορεί να φωτίσει το τούνελ;
ένα τουβλάκι λέγεται ότι του έπεσε, κατά την διάρκεια της καταδίωξης, αλλά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι 8-)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”