Μηχανολόγοι - Κατατακτήριες

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
GeoMMM
Metallurgy Seeder
Metallurgy Seeder
Posts: 5
Joined: Thu Nov 30, 2017 9:25 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Μηχανολόγοι - Κατατακτήριες

Post by GeoMMM »

Καλησπέρα. Είμαι Μεταλλουργός και θα με ενδιέφερε να συμμετάσχω στις κατατακτήριες στους μηχανολόγους. Επειδή όμως το forum των μηχανολόγων δεν είναι προσβάσιμο απο εμένα ώστε να δω θέματα ή σημειώσεις για τα τρία μαθήματα (μηχανική ρευστών, μεταφορά θερμότητας, στοιχεία μηχανών), υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να με βοηθήσει σε αυτό;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Σπυρίδων
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 26
Joined: Fri Oct 26, 2018 10:21 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μηχανολόγοι - Κατατακτήριες

Post by Σπυρίδων »

Καλησπέρα. Αυτά είναι ορισμένα παλιά θέματα για τα μαθήματα των κατατακτηρίων στους μηχανολόγους. Το αρχείο είναι μεγάλο οπότε το ανέβασα στο drive. Για να δείτε σωστά τα ονόματα των φακέλων πρέπει να κάνετε download το αρχείο zip. Απλά επειδή καταλαμβάνει κάποιο χώρο μπορεί να το κατεβάσω κάποια στιγμή και έτσι το λινκ που θα στείλω να μην ισχύει μετά από κάποιο χρονικό διάστημα. Το λινκ είναι:

https://drive.google.com/file/d/1TT-0zu ... sp=sharing

Ευχαριστώ για την κατανόηση και καλή επιτυχία!
GeoMMM
Metallurgy Seeder
Metallurgy Seeder
Posts: 5
Joined: Thu Nov 30, 2017 9:25 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Μηχανολόγοι - Κατατακτήριες

Post by GeoMMM »

Ευχαριστώ θερμά για την απάντηση και το αρχείο, το έχω κατεβάσει στον υπολογιστή. Έχω αποστείλει και ένα προσωπικό μήνυμα στα inbox για να ρωτήσω και κάτι περαιτέρω.

Ευχαριστώ θερμά και πάλι. Καλό απόγευμα εύχομαι
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”