Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητήριο

Ανοιχτό στους επισκέπτες! Οδηγίες Χρήσης & Βασικές Πληροφορίες. Ξεκινήστε από εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by arxaios »

Δημοτικό κολυμβητήριο είναι. Θα ναι όπως είναι και όλα τα υπόλοιπα! Αν είστε τύποι που τους ενδιαφέρει το μέγεθος... της πισίνας πηγαίντε να τη δείτε, είναι ακριβώς απέναντι από την πύλη Κοκκινοπούλου! :mrgreen:
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by sid »

arxaios wrote:Δημοτικό κολυμβητήριο είναι. Θα ναι όπως είναι και όλα τα υπόλοιπα! Αν είστε τύποι που τους ενδιαφέρει το μέγεθος... της πισίνας πηγαίντε να τη δείτε, είναι ακριβώς απέναντι από την πύλη Κοκκινοπούλου! :mrgreen:

ήταν θέμα χρόνου :roll:
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
tros_poli
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 17
Joined: Mon Jan 21, 2013 6:47 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by tros_poli »

Το μεγάλο αρνητικό για το κολυμβητήριο στο Γουδί είναι ότι από πέρυσι οι φοιτητικές τιμές ισχύουν ΜΟΝΟ για όσους είναι δημότες Αθηναίων (δηλαδή οι 15 επισκέψεις το μήνα κοστίζουν πλέον 30 ευρώ αντί για 12,5). :(
Δεν νομίζω να έχει αλλάξει αυτό.
User avatar
Jakendarth1
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 11
Joined: Fri Oct 09, 2015 11:32 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by Jakendarth1 »

Στη βιβλιοθήκη ,αντί για πάσο,μπορούμε να προσκομίσουμε τη βεβαίωση εγγραφής?(προπτυχιακός φοιτητής εν αναμονή του πάσο)
We can never learn to fly without crashing a few times. -Dr.Wells/Eobart Thawne
User avatar
davidg
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 102
Joined: Wed Sep 17, 2014 6:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by davidg »

Jakendarth1 wrote:Στη βιβλιοθήκη ,αντί για πάσο,μπορούμε να προσκομίσουμε τη βεβαίωση εγγραφής?(προπτυχιακός φοιτητής εν αναμονή του πάσο)
πλεον η καρτα εισοδου στου στη βιβλιοθηκη ειναι το πασο σου,μεσω αυτου κανεις την εγγραφη (αν και εχω την εντυπωση οτι μπορεις να βγαλεις και ξεχωριστη καρτα βιβλιοθηκης)...Γενικα ειναι πιο βολικο να χρησιμοποιεις το πασο σου,οποτε απλα περιμενε λιγες μερες μεχρι να το παρεις
stamatakos97
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 14
Joined: Mon Oct 12, 2015 4:24 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by stamatakos97 »

Καλησπερα. Ειμαι πρωτοετης και ακομα το πασο δεν μου εχει ερθει.Διαβασα οτι για να χρησιμοποιησω τις αθλητικες εγκαταστασεις θα πρεπει να εχω μια αθλητικη καρτα την οποια προφανως και δεν εχω βγαλει.Παρ'ολα αυτα αυριο για παραδειγμα θα μπορεσω να χρησιμοποιησω 1 γηπεδο τενις με καποιος τροπο; αν ναι ποιος ειναι αυτος; θα πρεπει να ενημερωσω τη γραμματεια; καποιον υπεθυνο; αν οχι θα πρεπει να περιμενω προφανως μεχρι να βγει η αθλητικη καρτα;
blackalf
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2
Joined: Thu Jun 11, 2015 11:11 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες προς 1οετείς: Βιβλιοθήκη - Αθλ.Κέντρο - Κολυμβητ

Post by blackalf »

ολοι
Post Reply

Return to “ΞΕΚΙΝΗΜΑ στο Polytexneio.gr!”