Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο Forum

Ανοιχτό στους επισκέπτες! Οδηγίες Χρήσης & Βασικές Πληροφορίες. Ξεκινήστε από εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by ιστορικός mech-eng »

cornerstone wrote:
ιστορικός mech-eng wrote:
cornerstone wrote:Για τους νέους συνάδελφους...

Καλό κουράγιο.Να έχετε πάντα πίστη και να μην πάψετε να ονειρεύεστε ποτέ. Ό,τι και αν συμβεί...
μεγαλε ειπες τεραστια κουβεντα :D , ολα οσα θα συναντησεις στο πολυτεχνειο συμπυκνωμενα σ αυτη την προταση...

Α ξέχασα να προσθέσω στη συμβουλή μου προς τους πρωτοετείς μηχανολόγους/ναυπηγούς...
Αν είσαι κορίτσι,να έχεις κατά νου πως από εδώ και στο εξής αποτελείς μειοψηφία... ;)
Με ότι καλό και κακό υπεισέρχεται από αυτή την κατάσταση... :P
μολις τωρα το ειδα :P η ιντερνετικη επικοινωνια μας δεν μου επιτρεπει να επανορθωσω περα απο ενα συγγνωμη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! :lol:
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by κολοκύθα »

Ορισμένες χαζές ερωτήσεις: Είμαι πρωτοετής στην αρχιτεκτονική, έκανα την εγγραφή αλλά δεν μου δώσαν τους κωδικούς όπως είχε γίνει πέρσι στους πολιτικούς μηχανικούς. Εγώ για να τους πάρω πρέπει να πάω στο κέντρο η/υ; Επίσης μήπως γνωρίζει κάποιος τις ώρες λειτουργίας για να μην ανεβοκατεβαίνω ζωγράφου τζάμπα;
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by who »

κολοκύθα wrote:Ορισμένες χαζές ερωτήσεις: Είμαι πρωτοετής στην αρχιτεκτονική, έκανα την εγγραφή αλλά δεν μου δώσαν τους κωδικούς όπως είχε γίνει πέρσι στους πολιτικούς μηχανικούς. Εγώ για να τους πάρω πρέπει να πάω στο κέντρο η/υ; Επίσης μήπως γνωρίζει κάποιος τις ώρες λειτουργίας για να μην ανεβοκατεβαίνω ζωγράφου τζάμπα;
Πρέπει να περάσεις απ' το κέντρο Η/Υ για να πάρεις κωδικό. Απ' όσο θυμάμαι απ' το πρωί ανοιχτά είναι γι αυτά τα θέματα. Δε θυμάμαι δηλαδή να 'χει συγκεκριμένες ώρες.
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by κολοκύθα »

who wrote:
κολοκύθα wrote:Ορισμένες χαζές ερωτήσεις: Είμαι πρωτοετής στην αρχιτεκτονική, έκανα την εγγραφή αλλά δεν μου δώσαν τους κωδικούς όπως είχε γίνει πέρσι στους πολιτικούς μηχανικούς. Εγώ για να τους πάρω πρέπει να πάω στο κέντρο η/υ; Επίσης μήπως γνωρίζει κάποιος τις ώρες λειτουργίας για να μην ανεβοκατεβαίνω ζωγράφου τζάμπα;
Πρέπει να περάσεις απ' το κέντρο Η/Υ για να πάρεις κωδικό. Απ' όσο θυμάμαι απ' το πρωί ανοιχτά είναι γι αυτά τα θέματα. Δε θυμάμαι δηλαδή να 'χει συγκεκριμένες ώρες.
ευχαριστώ :D
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by Kuchiki_Byakuya »

κολοκύθα wrote:Ορισμένες χαζές ερωτήσεις: Είμαι πρωτοετής στην αρχιτεκτονική, έκανα την εγγραφή αλλά δεν μου δώσαν τους κωδικούς όπως είχε γίνει πέρσι στους πολιτικούς μηχανικούς. Εγώ για να τους πάρω πρέπει να πάω στο κέντρο η/υ; Επίσης μήπως γνωρίζει κάποιος τις ώρες λειτουργίας για να μην ανεβοκατεβαίνω ζωγράφου τζάμπα;
σίγουρα έλα ώρες γραφείου και απόγευμα μετά τις τέσσερις για να είσαι σίγουρος, αν και δεν νομίζω να κλείνει.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
fil14
Private
Private
Posts: 2
Joined: Sat Jan 05, 2013 2:31 am
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by fil14 »

Πως μπορώ να αλλάξω το username μου στο forum , γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by castiel »

Στείλε σε εμένα ένα μήνυμα πως θες να το κάνεις ;-)

Tapatalked!
αλεξ

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by αλεξ »

Η απεργια ποτε θα τελειωσει;
Θα δωθει καποια παραταση για την εγγραφη των πρωτοετων;
Ευχαριστω
User avatar
zke
Metallurgy Seeder
Metallurgy Seeder
Posts: 658
Joined: Wed Jul 13, 2011 5:10 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by zke »

Δυστυχώς κανείς δεν ξέρει πότε θα τελειώσει η απεργία. Πάντως αφού οι γραμματείες είναι κλειστές, λογικά δε θα υπάρχει θέμα με τις εγγραφές ακόμα κι αν έχει λήξει η προθεσμία.
ANd

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by ANd »

Afou oles oi sxoles einai kleistes logw katalhpsewn, apergeiwn klp... pragmatopoiountai egrafes 16-30?
Post Reply

Return to “ΞΕΚΙΝΗΜΑ στο Polytexneio.gr!”