Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Συζητήσεις για πολιτικά και οικονομικά θέματα
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
The_SaiNt
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 16
Joined: Tue Dec 28, 2010 1:58 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by The_SaiNt »



Μια γεύση από όσους ελπίζουν να βολευτούν και να τεμπελιάσουν στο δημόσιο!
:evil: βρε δεν πανε να..???
ChildInTime
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 153
Joined: Tue Mar 02, 2010 11:08 pm

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by ChildInTime »

all. koukoulofloros το point 8 το εγραψα εγω δεν ειναι μερος αυτων που ειπε ο πασπιτης :P
all. koukoulofloros wrote: 8.οικονομία στις λέξεις κάνεις ; βάλε εκεί πέρα και τις υπόλοιπες παρατάξεις να χαρείς
δεν πιστεύω ότι ανήκουν στο ίδιο τσουβάλι με ΔΑΠ-ΠΑΣΠ
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by Enositis »

ChildInTime wrote:all. koukoulofloros το point 8 το εγραψα εγω δεν ειναι μερος αυτων που ειπε ο πασπιτης :P
all. koukoulofloros wrote: 8.οικονομία στις λέξεις κάνεις ; βάλε εκεί πέρα και τις υπόλοιπες παρατάξεις να χαρείς
δεν πιστεύω ότι ανήκουν στο ίδιο τσουβάλι με ΔΑΠ-ΠΑΣΠ
οχι ειναι και οι δυο ξετσουβαλωτοι
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by sid »

ChildInTime wrote:all. koukoulofloros το point 8 το εγραψα εγω δεν ειναι μερος αυτων που ειπε ο πασπιτης :P
all. koukoulofloros wrote: 8.οικονομία στις λέξεις κάνεις ; βάλε εκεί πέρα και τις υπόλοιπες παρατάξεις να χαρείς
δεν πιστεύω ότι ανήκουν στο ίδιο τσουβάλι με ΔΑΠ-ΠΑΣΠ

το κατάλαβα ότι το έγραψες εσύ

το γιατί δεν καταλαβαίνω :P
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by Λakedaimonas »

ChildInTime wrote:all. koukoulofloros το point 8 το εγραψα εγω δεν ειναι μερος αυτων που ειπε ο πασπιτης :P
all. koukoulofloros wrote: 8.οικονομία στις λέξεις κάνεις ; βάλε εκεί πέρα και τις υπόλοιπες παρατάξεις να χαρείς
δεν πιστεύω ότι ανήκουν στο ίδιο τσουβάλι με ΔΑΠ-ΠΑΣΠ

Συμφωνώ και 'γω. Μπορεί τα ΕΑΑΚ να μην είναι και η μεγαλύτερη αγάπη μου αλλά δεν έχουν καμία σχέση με τις μεγάλες και οργανωμένες παρατάξεις. Τα ΕΑΑΚ είναι απλά μια άμορφη μάζα αντίδρασης, κατά την γνώμη μου πάντα.
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
ChildInTime
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 153
Joined: Tue Mar 02, 2010 11:08 pm

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by ChildInTime »

all. koukoulofloros wrote:
ChildInTime wrote:all. koukoulofloros το point 8 το εγραψα εγω δεν ειναι μερος αυτων που ειπε ο πασπιτης :P
all. koukoulofloros wrote: 8.οικονομία στις λέξεις κάνεις ; βάλε εκεί πέρα και τις υπόλοιπες παρατάξεις να χαρείς
δεν πιστεύω ότι ανήκουν στο ίδιο τσουβάλι με ΔΑΠ-ΠΑΣΠ

το κατάλαβα ότι το έγραψες εσύ

το γιατί δεν καταλαβαίνω :P
ε προσωπικη αποψη παντα... αν αναλογιστει κανεις το μεγεθος των δυο μεγαλων παραταξεων, τη μορφη οργανωσης και μαζεματος ψηφοφορων που εχουν και τα σκάνδαλα που κατα καιρους εχουν αποκαλυφθει !
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by sid »

ChildInTime wrote: ε προσωπικη αποψη παντα... αν αναλογιστει κανεις το μεγεθος των δυο μεγαλων παραταξεων, τη μορφη οργανωσης και μαζεματος ψηφοφορων που εχουν και τα σκάνδαλα που κατα καιρους εχουν αποκαλυφθει !
ε προσωπικη αποψη παντα...η μορφή οργάνωσης και μαζέματος ψηφοφόρων που έχουν και τα σκάνδαλα που κατά καιρούς έχουν αποκαλυφθεί , είναι τα συμπτώματα της αρρώστιας και όχι η ίδια η αρρώστια που έχουν κολλήσει όλα τα κόμματα

Με τον ίδιο τρόπο που απατεώνας είναι ο διευθύνων σύμβουλος της χρεοκωπημένης ασφαλιστικής εταιρίας , είναι και οι εκπρόσωποι των εξαπατημένων πελατών που τελικά θα βγάλουνε και αυτοί κέρδος , απατεώνας είναι και το κράτος , απατεώνας και ο εκπρόσωπος της αρχής παρακολούθησης των δικαστικών

Τα παιχνίδια χωρίς κανόνες χρειάζονται πολλούς απατεώνες παίχτες που δεν ανήκουν πάντα στην ίδια ομάδα , το μόνο ερώτημα που μένει είναι αν θα περιμένεις τι θα φέρει το ζάρι ή δεν θα το ρίξεις ποτέ αρνούμενος να εκκινήσεις το παιχνίδι
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Λakedaimonas
Praetorian
Praetorian
Posts: 2086
Joined: Thu Jan 21, 2010 1:17 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by Λakedaimonas »

all. koukoulofloros wrote:..το μόνο ερώτημα που μένει είναι αν θα περιμένεις τι θα φέρει το ζάρι ή δεν θα το ρίξεις ποτέ αρνούμενος να εκκινήσεις το παιχνίδι

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟοΟοοοοΟΣ
Introduce a little anarchy. Upset the established order and everything becomes chaos. I’m an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It’s fair.
e-polytexneio.gr forum ntua all hail ntua
ChildInTime
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 153
Joined: Tue Mar 02, 2010 11:08 pm

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by ChildInTime »

ναι οκ αρρωστοι ολοι αλλα οπως και να το κανουμε στις ΔΑΠ-ΠΑΣΠ εχουν εμφανιστει τα περισσοτερα "συμπτωματα" , όπως επίσης και ΠΑΣΟΝ-ΝΔ μας σκιζουν 30 χρονια
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Bετεράνος φοιτητοπατέρας κινεί τα νήματα σε ΑΕΙ

Post by Trist4n »

all. koukoulofloros wrote:9. 40χρονος παραταξιακός ; τελικά είμαι πολύ αφελής - κάτι γερόντια στην πύλη ζωγράφου τόσο καιρό τα χαιρετούσα καλόκαρδα , νομίζοντας ότι βγάζουν βόλτα τον σκύλο τους
Και σου απανταγανε "Να σαι καλα κορη μου" ?
I am going according to plan.
Post Reply

Return to “Πολιτική-Οικονομία”