Join the ΕΜΠire
join the empire
Join the ΕΜΠire!
Κάνε κλικ στην εικόνα για Οδηγίες Εγγραφής.
Google Ads

εξεταστικές

εξεταστικές

PostAuthor: ch15201 » Thu Dec 10, 2015 8:19 pm

Πως μπορώ να μπω στα παλιά θέματα εξεταστικών?

ch15201
member
member
 
Posts: 2
Joined: Wed Dec 02, 2015 9:20 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: miltos » Wed Jan 06, 2016 12:28 pm


miltos
member
member
 
Posts: 2
Joined: Sun Dec 20, 2015 5:40 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: Picklesauce » Sat Jan 16, 2016 10:41 pm

πρέπει να έχεις κάνει δυο ποστ πρώτα...υπάρχει σχετικό αρχείο που το εξηγεί

Picklesauce
member
member
 
Posts: 4
Joined: Thu Dec 03, 2015 7:09 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: jpls97 » Sun Jan 17, 2016 2:42 pm

που είναι αυτό το αρχείο?

jpls97
member
member
 
Posts: 5
Joined: Mon Nov 30, 2015 3:37 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: jpls97 » Sun Jan 17, 2016 2:43 pm

:?

jpls97
member
member
 
Posts: 5
Joined: Mon Nov 30, 2015 3:37 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: mosta13 » Wed Jan 20, 2016 3:23 pm

καλη επιτυχία σε όλους

mosta13
member
member
 
Posts: 2
Joined: Wed Jan 20, 2016 3:18 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: mosta13 » Wed Jan 20, 2016 3:25 pm

Εφαρμοσμένη Θερμοδυναμική και Μαθηματικά ΙΙΙ είναι με ανοικτές σημειώσεις; Ευχαριστώ

mosta13
member
member
 
Posts: 2
Joined: Wed Jan 20, 2016 3:18 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: ntuastudent » Tue May 31, 2016 1:35 am

ακουσα οτι ασμχ δινουμε με ανοιχτα βιβλια ,ισχύει;;

ntuastudent
Chemical Seeder
Chemical Seeder
 
Posts: 5
Joined: Sat Mar 19, 2016 3:54 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: εξεταστικές

PostAuthor: nikos12345 » Thu Aug 31, 2017 4:34 pm

ισχυει ναι

nikos12345
member
member
 
Posts: 1
Joined: Wed Aug 30, 2017 9:35 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male


Return to Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Χημικών

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

cron