Μεταγραφες 2014-5

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
a_nikos
Praetorian
Praetorian
Posts: 1784
Joined: Thu Oct 25, 2012 2:10 pm
Gender: Male
Location: Athens

Μεταγραφες 2014-5

Post by a_nikos »

Η Γιουναιτεντ εκανε το μπαμ με τον Φαλκαο, τωρα να δουμε που θα τους χωρεσει ολους αυτους.

Ο Ολυμπιακος φαινεται οτι πουλαει και τον Αβρααμ μετα τον Χολεμπας. Ο τελευταιος να κλεισει την πορτα.
http://www.travbuddy.com/maps/6761343
PD08
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 205
Joined: Fri Feb 21, 2014 4:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Μεταγραφες 2014-5

Post by PD08 »

Δρόμο και ο Σαβιόλα.

Λέτε να φέρει τον http://i324.photobucket.com/albums/k335 ... ldinho.jpg ????? :lol:
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Μεταγραφες 2014-5

Post by Kuchiki_Byakuya »

a_nikos wrote:Η Γιουναιτεντ εκανε το μπαμ με τον Φαλκαο, τωρα να δουμε που θα τους χωρεσει ολους αυτους.
ναι γιατί είχε παιχταράδες και δεν χωράνε. ο ρούνει θα καταλήξει να παίξει μπακ, αλλά και σε αυτό θα είναι γαμάτος.

εμένα μου άρεσαν οι μεταγραφές της ομάδας μου της τσέλσι. πήρε ακριβώς ό,τι της έλειπς την προηγούμενη σεζόν για να πάρει το πρωτάθλημα και έναν εγχώριο τίτλο ακόμα. στο τσου λου πάλι θα κάνει τα περίεργα ο πορτογάλος και θα πάμε ψηλά.

φλορεντίνο πέρες παραιτήσου.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
a_nikos
Praetorian
Praetorian
Posts: 1784
Joined: Thu Oct 25, 2012 2:10 pm
Gender: Male
Location: Athens

Re: Μεταγραφες 2014-5

Post by a_nikos »

Ο Φαν Χααλ ειπε οτι πηραν τον Φαλκαο για να εχουν αξιοπιστες λυσεις γιατι οι επιθετικοι της ειναι ευπαθεις στους τραυματισμους. Γενικα μου αρεσαν οι φετινες της κινησεις, πηρε παικτες ποιοτικους αλλα διακρινω μια ανισορροπια στο ροστερ. Επισης δεν πιστευω οτι χωραει και ο Ματα στην 11αδα. Θα μπορουσε να παιξει με Μπλιντ-Ερερα-Ντι Μαρια στα χαφ, μπροστα τον Ρουνει και κορυφη Φαν Περσι με Φαλκαο. Ναι ειναι ενα θεμα ποιος θα μαρκαρει. Ο Ματα ενω ειναι εξαιρετικος παικτης μου φαινεται οτι ηταν σπασμωδικη κινηση καθως επρεπε οπωσδηποτε καποιος να αποκτηθει το Γεναρη.

Η Τσελσι εκανε οτι και στην πρωτη περιοδο του Μου, τοτε ξηλωσε την Πορτο, τωρα την Ατλετικο. Οντως πηρε παικτες σε θεσεις που πονουσε αλλα βρισκω λαθος της το οτι πλεον πλην Τερι και Κειχιλ δεν υπαρχει Βρετανος που να παιρνει φανελα βασικου. Ειδα προχθες το παιχνιδι με την Εβερτον, πολυ ωραιο, ο Αζαρ δειχνει φρεσκος σε αντιθεση με περυσι στο τελειωμα της σεζον και στο Μουντιαλ. Ο Ντιεγκο Κοστα μας τρολλαρει, ελεγαν οτι θα μεινει 6 βδομαδες εξω και σκοραρε κιολας

Ο Ολυμπιακος πουλαει ο,τι κινειται. Αν δεν γινει κανα θαυμα, θα γελασουμε πολυ φετος στο Τσαμπιονς Λιγκ. Αρχη 16 Σεπτεμβρη με τον ημιτρελο Σιμεονε.
http://www.travbuddy.com/maps/6761343
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Μεταγραφες 2014-5

Post by Kuchiki_Byakuya »

a_nikos wrote:Ο Ολυμπιακος πουλαει ο,τι κινειται. Αν δεν γινει κανα θαυμα, θα γελασουμε πολυ φετος στο Τσαμπιονς Λιγκ. Αρχη 16 Σεπτεμβρη με τον ημιτρελο Σιμεονε.
εγώ δεν πιστεύω γενικά τον μίτσελ σαν προπονητή. πολλές ελευθερίες αφήνει στους παίχτες και τακτικά πολλοί παίχτες είναι πολύ λάθος.

a_nikos wrote:Η Τσελσι εκανε οτι και στην πρωτη περιοδο του Μου, τοτε ξηλωσε την Πορτο, τωρα την Ατλετικο. Οντως πηρε παικτες σε θεσεις που πονουσε αλλα βρισκω λαθος της το οτι πλεον πλην Τερι και Κειχιλ δεν υπαρχει Βρετανος που να παιρνει φανελα βασικου. Ειδα προχθες το παιχνιδι με την Εβερτον, πολυ ωραιο, ο Αζαρ δειχνει φρεσκος σε αντιθεση με περυσι στο τελειωμα της σεζον και στο Μουντιαλ. Ο Ντιεγκο Κοστα μας τρολλαρει, ελεγαν οτι θα μεινει 6 βδομαδες εξω και σκοραρε κιολας
εντάξει δεν υπάρχουν και τόσοι βρετανοί αλλά οι τιμές στο νησί έχουν ξεφύγει. ο ρώσος εδώ και πολλά χρόνια έχει κλείσει την κάνουλα. και οι ομάδες που πήραν τους βρετανούς δεν διαπρέπουν κιόλας. ο τραυματισμός του κόστα δεν ήταν τόσο σοβαρός στην αρχή όλοι νόμιζαν ότι έσπασε κάτι. αλλά τελικά απλά είχε χαλαρώσει ένας σύνδεσμος, έκανε ένα πολύ λάιτ χειρουργείο και όλο το καλοκαίρι έκανε ατομική προετοιμασία και ακόμα και τώρα το φαβάται το σπριντ.

a_nikos wrote:Ο Φαν Χααλ ειπε οτι πηραν τον Φαλκαο για να εχουν αξιοπιστες λυσεις γιατι οι επιθετικοι της ειναι ευπαθεις στους τραυματισμους. Γενικα μου αρεσαν οι φετινες της κινησεις, πηρε παικτες ποιοτικους αλλα διακρινω μια ανισορροπια στο ροστερ. Επισης δεν πιστευω οτι χωραει και ο Ματα στην 11αδα. Θα μπορουσε να παιξει με Μπλιντ-Ερερα-Ντι Μαρια στα χαφ, μπροστα τον Ρουνει και κορυφη Φαν Περσι με Φαλκαο. Ναι ειναι ενα θεμα ποιος θα μαρκαρει. Ο Ματα ενω ειναι εξαιρετικος παικτης μου φαινεται οτι ηταν σπασμωδικη κινηση καθως επρεπε οπωσδηποτε καποιος να αποκτηθει το Γεναρη.
Στην μπροστινή τριάδα (1-2) λογικά κάποιος από τους πέρσι-ρούνει-μάτα-φαλκάο θα μένει στο πάγκο και ο μπλιντ μπορεί να παίξει και στην άμυνα ειδικά με τους τραγέλαφους που είδαμε.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
Post Reply

Return to “Αθλητικά”