Euroleague 2014-2015

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
chemeng_09
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 42
Joined: Sat Mar 30, 2013 3:35 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Αθήνα

Re: Euroleague 2014-2015

Post by chemeng_09 »

LindemannWeierstrass wrote:Πρώτα απ' όλα, αυτός ο Νέλσον έκανε αλήθεια καλή χρονιά με τον Ερυθρό Αστέρα πέρσι; Γιατί με εξαίρεση το ματς με τη Ρεάλ, εμένα δε μου κάνει καν για μπασκετμπολίστας, μου κάνει μάλλον για πωλητής cd στην Ομόνoια που του φορέσαμε τα πράσινα και τον βάλαμε να παίξει.

Να σου πω ρε συ, έχουν πολλά τζιμάνια σαν και εσένα εκεί στο Oxford?
LindemannWeierstrass
Captain
Captain
Posts: 124
Joined: Sun Sep 04, 2011 1:54 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Male
Location: Oxford, United Kingdom

Re: Euroleague 2014-2015

Post by LindemannWeierstrass »

chemeng_09 wrote:
LindemannWeierstrass wrote:Πρώτα απ' όλα, αυτός ο Νέλσον έκανε αλήθεια καλή χρονιά με τον Ερυθρό Αστέρα πέρσι; Γιατί με εξαίρεση το ματς με τη Ρεάλ, εμένα δε μου κάνει καν για μπασκετμπολίστας, μου κάνει μάλλον για πωλητής cd στην Ομόνoια που του φορέσαμε τα πράσινα και τον βάλαμε να παίξει.

Να σου πω ρε συ, έχουν πολλά τζιμάνια σαν και εσένα εκεί στο Oxford?
No offence προς του πωλητές cd. Την απίστευτη ανεπάρκεια του μισθοφόρου ήθελα να τονίσω. Δεν είμαι ρατσιστής ούτε στο ελάχιστο. Σφάλμα μου ίσως, το διέγραψα.
Graduate student at: Centre for Doctoral Training in Partial Differential Equations (Analysis and Applications) - University of Oxford.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Euroleague 2014-2015

Post by Διάτανος »

ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΚΛΑΙΣ ΑΚΟΜΑ??
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
kostasmixas
Private
Private
Posts: 2
Joined: Sun Feb 03, 2013 3:25 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Male

Re: Euroleague 2014-2015

Post by kostasmixas »

εχει παρει ευρωπαικα ο σπανουλης γιατι να κλαει ; επειδη δεν πηρε 3ο συνεχομενο ;
Post Reply

Return to “Αθλητικά”