Πρόβλημα σύνδεσης της σοκολάτας μου

Ρωτήστε και ψάξτε οτιδήποτε έχει να κάνει με θέματα Software. Λειτουργικά, Utilities, εφαρμογές εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Πρόβλημα σύνδεσης της σοκολάτας μου

Post by sid »

Χάι σε όλους αλλά κυρίως στον Μπιγκ Παπαδόπουλο *

Έχω ενα BL20 chocolate κινητό το οποίο συνοδεύεται από ένα cd με λογισμικό για να μπορείς να μεταφέρεις αρχεία από και προς το πισί . Έχω εγκαταστήσει το cd χωρίς πρόβλημα , ο υπολογιστής είναι καινούργιος και δεν του λείπει κάτι (μέχρι και σουβέρ για τον καφέ του έχω 8-) ) αλλά όταν συνδέω το κινητό με το καλώδιο usb και επιλέγω στην οθόνη του σύνδεση με το pc ή σύνδεση με το LG PC SUITE III (το σχετικό πρόγραμμα διαχείρησης αρχείων) δεν το αναγνωρίζει και μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα

LG Installer
[Σφάλμα : 038] Αποτυχία αντιγραφής πακέτου εγκατάστασης στο σύστημα . Δεν είναι δυνατή η δημιουργία προσωρινού καταλόγου εγκατάστασης . I:\USBAutoRun.exe


Μπήκα εδώ και κατέβασα ότι υπήρχε και το εγκατέστησα , έκανα και ενημέρωση του λογισμικού του κινητού που διαρκεί πιο πολύ ώρα και από αυτήν που περνάει ο berge sto site αλλά τίποτα

Επειδή έχω δυσάρεστες αναμνήσεις από συννενοήσεις-διαπραγματεύσεις με υπαλλήλους της βόνταφον και εν προκειμένω δεν το κατέχω το άθλημα , πριν πάρω τους δρόμους , ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ; (βλ. αστεράκι)



π.σ. χριστός ανέστη
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Πρόβλημα σύνδεσης της σοκολάτας μου

Post by Διάτανος »

all. koukoulofloros wrote: διαρκεί πιο πολύ ώρα και από αυτήν που περνάει ο berge sto site [/size]
βασικα ο berge ειναι λιγοτερη ωρα στο site απο πολλους και οταν μπαινει μπαινει για να βοηθησει οποτε λιγο respect δε βλαπτει
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πρόβλημα σύνδεσης της σοκολάτας μου

Post by sid »

respect :P

(δεν σχολιάζω ποτέ κακοπροαίρετα)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Software”