Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

kkfdk wrote:Y.Σ. τι προβλημα εχετε με τις θειτσες και ειδικα τις φτιαρουδες που καθε οικογενεια εχει τουλαχιστον μια;
Είμαστε ζόρικοι τύποι κοπέλα μου, γι'αυτό... Καλά που θυμήθηκες και το λικεράκι, σοβαρή παράλειψη εκ μέρους μου. Έχεις τίποτα καλό να μας κεράσεις για την περίσταση τώρα που έγινες και επίσημα πρασινοφρουρός ή έστω ένα γλυκάκι από τα χεράκια σου; Μην γράφουμε και τσάμπα εδώ πέρα...
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

kkfdk wrote:Προς το παρον το μαγαζι σερβιρει μονο καφε της παρηγοριας και κονιακ μεταξας.για λικερ μαλλον αλλου θα πρεπει να απευθυνθεις.για γλυκο δεσμευομαι μετα την εξεταστικη και εφοσον περαστουν τα στοιχεια.
Τι να σου πω... Αν νιώθεις ότι βρίσκεσαι σε κηδεία πλέον εκεί, ας ποιούμε τον πικρό καφέ, να σφυρίξουμε και ένα κονιακάκι από πίσω και να σχωρέσουμε τα πτώματα. Παραταύτα δέχομαι την δέσμευση σου για γλυκό και ίσως πούμε και μια καλή κουβέντα παραπάνω και κάνουμε και μια προσευχή επιπλέον, ώστε να φάμε σύντομα ένα γλυκό έδεσμα από τα χεράκια σου. Το πένθιμο περιβάλλον όσο να'ναι βαραίνει την ψυχή, την μαυρίζει... ενώ εμείς είμαστε με το ζωντανό, το κόκκινο και τις κοκκινομαλλούσες. Δεκτά και τα κόκκινα νύχια.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

soti wrote:ας ποιούμε τον πικρό καφέ, να σφυρίξουμε και ένα
Spoiler: show
κονιακάκι
από πίσω

ομολογώ ότι η αρχική μου αντίδραση ήταν λίγο πιο αιμοβόρικη, αλλά ναι και το κονιακάκι δεν είναι άσχημη ιδέα
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by soti »

sid wrote:ομολογώ ότι η αρχική μου αντίδραση ήταν λίγο πιο αιμοβόρικη, αλλά ναι και το κονιακάκι δεν είναι άσχημη ιδέα
Θα προτιμούσα να μην μπλέξουμε με πολιτικές συζητήσεις εδώ. Ας αρκεστούμε σ'ένα κονιακάκι, αστεράτο πάντα....

User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Οι χειροτερες διακοπες

Post by kkfdk »

Γιατι να μην μπορουμε να διακοπαρουμε σαν ανθρωποι αλλα να εχουμε 8 εργασιες για τις γιορτες και στα καπακια εξεταστικη?
Η φοιτητικη ''ζωη'' ηταν ενα ψεμα
User avatar
Mariana
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Wed Jun 10, 2015 8:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Οι χειροτερες διακοπες

Post by Mariana »

Γιατι ειμαστε ρομποτ. Χωρις προσωπικη ζωη, χωρις αναγκη για υπνο και ξεκουραση. Αυτο που μαθαινουμε ειναι πως να μηχανοποιησουμε τον εαυτο μας..... :shock:
Οχι. Η φοιτητικη ζωη δεν ειναι ενα ψεμα... Υπαρχει.... Εξω απο το ΕΜΠ :mrgreen:
User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Οι χειροτερες διακοπες

Post by kkfdk »

Πραγματικα το πιστευω πως ειμαστε ρομποτ πλεον.βλεπω κατι αλλες απο παιδαγωγικα που κανουν ντολτσε βιτα και ζηλευω...μετα θυμαμαι πως εχουμε κ αλλη εργασια στις διαφορικες και ξαναπεφτω σε καταθλιψη
thanos_nk
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1
Joined: Mon Mar 02, 2015 5:40 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Οι χειροτερες διακοπες

Post by thanos_nk »

Εγω στο ειπα να ξαναδωσουμε για νηπιαγωγοι, δεν ηθελες...
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Οι χειροτερες διακοπες

Post by sid »

Mariana wrote:Εγω στο ειπα να ξαναδωσουμε για νηπιαγωγοι, δεν ηθελες...
τότε είχα άλλα, φουσκωμένα μυαλά, τώρα ντριντρινίζει θαρρώ το βιολογικό μου ρολόι Image
ποτέ δεν είναι αργά όμως χρυσή μου
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
kkfdk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 113
Joined: Mon Dec 22, 2014 9:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Οι χειροτερες διακοπες

Post by kkfdk »

Καμια φορα το ξανασκεφτομαι και αυτοφασκελονομαι αυτοματως αλλα... μανωλακος(<3) και ξερο ψωμι (βσκ παξιμαδι)
Post Reply

Return to “Forum Burnout”