Rage On: Μπανανία

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Rage On: Μπανανία

Post by Adamaklas »

Εχω να βγω αρκετές μερες απο το σπίτι.

Σημερα βγηκα να κανω μπουγάδα.

Καποιος μ έκλεψε την απλώστρα μου.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Zoubulbasaur
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 615
Joined: Fri Oct 08, 2010 1:47 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Pallet Town

Re: Rage On: Μπανανία

Post by Zoubulbasaur »

Άλλη μια υπέροχη μέρα στα χρονικά της μπανανίας και του μπανανο-ραγιά οδηγού της. Ανεβαίνοντας με το car από κοκκινοπούλου προς Κατεχάκη, μέσημέρι η ώρα 3, ξάφνου ένα μηχανάκιον στη διασταύρωση βγαίνοντας από τα ΗQ των ΜΑΤ αποφασίζει ότι το κόκκινο φανάρι είναι passe μόδα και ξεχύνεται μπροστά μου στα 10 μέτρα. Μετά από έναν υπέροχο ελιγμό και μια γλαφυρή συμφωνική κόρνα σταματώντας στο φανάρι γυρνάω να δω τον easy rider και τον ρωτάω με όση αυτοσυγκράτηση μου είχε απομείνει: Είσαι με τα καλά σου ρε άνθρωπα? Η συνέχεια που έπεται περιλαμβάνει κλασικές δυναμικές ανταλλαγές ηχητικών κυμάτων. Πάνω στην εν λόγω συνεδρία με τον ψυχολόγο του αψυχολόγητου ο κύριος αυτός ειλικρινά μου είπε πως ήταν καθήκον μου ν αλλάξω λωρίδα για να τον αποφύγω όταν τον είδα να πλησιάζει το δρόμο παρόλο που είχε κόκκινο (αυτό δεν είχε καμία σημασία βλέπετε) και προσπάθησε να μου επιβληθεί με ύφος συνταγματάρχη για να σταματήσω να μιλάω διότι "είπες πολλά φίλε... σταμάτα να μιλάς", δυστυχώς ή ευτυχώς πριν προλάβω να του σύρω τα εξ αμάξης (χωρίς υπερβολή, απορώ πως κρατήθηκα και δεν ξέφυγε το λεξιλόγιό μου, απλώς είχαν ανέβει οι τόνοι) συνειδητοποιώ ότι κάτω από το μπουφάν του φοράει στολή ενδόξου ΜΑΤατζή και πως οι συνάδελφοί του μας παρατηρούν από δίπλα στο ξακουστό τους πόστο έξω από τα κάγκελα του ΕΜΠ, έτοιμοι να επέμβουν αν προφανώς εγώ παρεκτραπώ (συναδελφική αλληλεγγύη you see) οπότε κρατάω την πινακίδα του και είμαι έτοιμος να τον αναφέρω στην επόμενη ομάδα ΔΙΑΣ που θα συναντήσω (αντανακλαστική έμπνευση της στιγμης). Το φανάρι ανάβει πράσινο και αρχίζουμε να κατεβαίνουμε την Κατεχάκη. Ο αγαπητός όχι μόνο δεν πτοήθηκε από το σκηνικό αλλά τα επόμενα 2 φανάρια τα πέρασε με κόκκινο κατακόκκινο, σχεδόν προκλητικά για να τον δω τι μάγκας που είναι. Κάπου εκεί συνειδητοποιώ σε ποιά χώρα ζω και τι θα πάρω αν όντως τον καταγγείλω (να δώσω στοιχείο: αρχίζει από αρχ. και τελείωνει μια απ τα .ίδια) και καταπίνω μια ζωώδη τάση να τρακάρω και να σπάσω τα πάντα γύρω μου και συνεχίζω το δρόμο μου... Να ναι καλά το παλικάρι που όρισε η πατρίδα υπεύθυνο για την επιβολή του νόμου και της τάξης στα πλήθη!!
Scientists dream about doing great things. Engineers do them
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Rage On: Μπανανία

Post by sid »

soti wrote:Σαν τις παρθένες κάνετε.


φεύγαν καράβια μα πριν φύγουν τους κρέμαγε ο Παπαγιαννόπουλος
Last edited by sid on Sun Nov 10, 2013 3:23 pm, edited 1 time in total.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Rage On: Μπανανία

Post by Διάτανος »

“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

ΈΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΙΛΦΑΚΗΔΩΝ

Post by sid »

Kitharistas wrote:Πιστεύω ότι όλοι πλέον έχουμε μάθει πως σήμερα επισκέφτηκε την αγαπημένη μας μπανανία ο πρόεδρος της Γαλλίας. Δεν ξέρω για σας, εγώ το έμαθα σήμερα που για κάποιον ανεξήγητο λόγο από την Εθνική Άμυνα και πέρα βρήκα απίστευτη κίνηση

προφητικό ποστ 8-)

για τα 12ποντα της Πρώτης Κυρίας της Γαλλίας βέβαια δεν σχολίασες τίποτα :evil:
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”