Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by soti »

Επειδή σε λίγο καιρό θα τελειώσω, θα ήθελα να ευχαριστήσω μ'ένα ιδιαίτερο τρόπο μια όμορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθεια μου εδώ στην σχολή. Θα ήθελα να τις προσφέρω ωραιότατα γλυκά, μια που διέκρινα ότι είναι η κρυφή της αδυναμία, και ψάχνω ένα ζαχαροπλαστείο που να προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα από τα συνήθη γλυκά εδέσματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι από δική σας εμπειρία ή έχετε ακούσει κάτι καλό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Last edited by soti on Sun Aug 09, 2015 8:23 am, edited 1 time in total.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by sid »

http://www.thelosouvlakia.gr/delivery_% ... -1,81.aspx#


αφού φάτε να καρδαμώσετε, παίρνετε και το γλυκάκι-σπεσιαλιτέ του μαγαζιού που αλοίμονο αν δειπνήσεις εκεί και δεν το δοκιμάσεις
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by soti »

Το γλυκό δεν βλέπω, διόρθωσε με αν κάνω λάθος νεαρέ. Τα υπόλοιπα καλοδεχούμενα ;)
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by Adamaklas »

soti wrote:Επειδή σε λίγο καιρό θα τελειώσω, θα ήθελα να ευχαριστήσω μ'ένα ιδιαίτερο τρόπο μια όμορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθεια μου εδώ στην σχολή. Θα ήθελα να τις προσφέρω ωραιότατα γλυκά, μια που διέκρινα ότι είναι η κρυφή της αδυναμία, και ψάχνω ένα ζαχαροπλαστείο που να προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα από τα συνήθη γλυκά εδέσματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι από δική σας εμπειρία ή έχετε ακούσει κάτι καλό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εκτός και αν μπορεί να τα διαβάσει αυτά που γράφεις ,η ομορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθειά σου στην σχολή την οποία θες με ιδιαίτερο τρόπο να ευχαριστήσεις, γιατί μας ενδιαφέρουν τα χαρακτηριστικά της ?

Υπάρχει καποιος τρόπος επιλογής γλυκού απο την επιφανειακή ανάλυση της προσωπικότητας και της εμφάνισης μιας κοπέλας ( η ανάλυση που έγινε σε εμάς δλδης !)? Υπάρχουν γλυκά για τις ομορφούλες? τις γλυκούλες? τις πονηρούλες? τις χαζουλοζουζουνιάρες? Παντα νόμιζα οτι ίσχυε το < Περι γευσεων και χρωμάτων ουδείς λόγος>. Εκτός και αν ήταν ο τρόπος σου για να εξηγήσεις την σημαντικότητα της περίστασης.

Όπως και να 'χει https://www.facebook.com/capcapgr το cap cap είναι ενα ζαχαροπλαστείο που προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα απο τα συνήθη γλυκά εδέσματα!

Sid - Κουλτούρα και πατσά με μούρα.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by sid »

Adamaklas wrote:
soti wrote:Επειδή σε λίγο καιρό θα τελειώσω, θα ήθελα να ευχαριστήσω μ'ένα ιδιαίτερο τρόπο μια όμορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθεια μου εδώ στην σχολή. Θα ήθελα να τις προσφέρω ωραιότατα γλυκά, μια που διέκρινα ότι είναι η κρυφή της αδυναμία, και ψάχνω ένα ζαχαροπλαστείο που να προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα από τα συνήθη γλυκά εδέσματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι από δική σας εμπειρία ή έχετε ακούσει κάτι καλό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εκτός και αν μπορεί να τα διαβάσει αυτά που γράφεις ,η ομορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθειά σου στην σχολή την οποία θες με ιδιαίτερο τρόπο να ευχαριστήσεις, γιατί μας ενδιαφέρουν τα χαρακτηριστικά της ?

Υπάρχει καποιος τρόπος επιλογής γλυκού απο την επιφανειακή ανάλυση της προσωπικότητας και της εμφάνισης μιας κοπέλας ( η ανάλυση που έγινε σε εμάς δλδης !)? Υπάρχουν γλυκά για τις ομορφούλες? τις γλυκούλες? τις πονηρούλες? τις χαζουλοζουζουνιάρες? Παντα νόμιζα οτι ίσχυε το < Περι γευσεων και χρωμάτων ουδείς λόγος>. Εκτός και αν ήταν ο τρόπος σου για να εξηγήσεις την σημαντικότητα της περίστασης.

Όπως και να 'χει https://www.facebook.com/capcapgr το cap cap είναι ενα ζαχαροπλαστείο που προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα απο τα συνήθη γλυκά εδέσματα!

Sid - Κουλτούρα και πατσά με μούρα.

ενοοείται ότι αναλόγως των χαρακτηριστικών του άλλου, παίρνεις και το κατάλληλο γλυκό
εσένα ας πούμε πάω στοίχημα ότι σου φέρνουν συνέχεια κοκάκια και τουλούμπες με το μέλι ξεχωριστά να το αλείψεις εσύ

επίσης η κοπέλα πιθανόν να μας διαβάζει στο παρόν φόρουμ καθότι υπάγεται στον ευρύτερο επιχειρηματικό όμιλο ή τέλος πάντων ακολουθεί τον σότη όπου γράφει,γιατί κακά τα ψέματα, γράφει θελκτικά και έχεις σκάσει από την ζούλεια σου καθότι γράφεις πιο ασυνάρτητα και τον συγγραφέα των κειμένων της τελείας του γκλέτσου

τέλος, μία από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός ποδιού σαρανταποδαρούσας αρετές που ξεχωρίζουν τους αληθινούς άντρες είναι και η ευγνωμοσύνη, όπως αυτή εκφράζεται σιωπηλά ή βρονταχτά, στου κουφού την πόρτα ή σε λάθος παράθυρο.Για αυτό και οι γυναίκες αδικούν κατάφωρα τους μαμάκηδες άντρες.Αυτό το θέμα το έχω συζητήσει εκτενώς και με την μητέρα σου ενώ τρώγαμε στο εν λόγω σουβλατζίδικο επιδόρπιο, και την προβληματίζει ιδιαίτερα που παραμένεις τόσο χαζουλοζουζουνιάρης αγνώμονας, οπότε σκάσε για μια φορά και σημείωσε μελλοντικό ποστ με λίστα καλών ζαχαροπλαστείων μπας και το σώσεις.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by Adamaklas »

sid wrote:
Adamaklas wrote:
soti wrote:Επειδή σε λίγο καιρό θα τελειώσω, θα ήθελα να ευχαριστήσω μ'ένα ιδιαίτερο τρόπο μια όμορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθεια μου εδώ στην σχολή. Θα ήθελα να τις προσφέρω ωραιότατα γλυκά, μια που διέκρινα ότι είναι η κρυφή της αδυναμία, και ψάχνω ένα ζαχαροπλαστείο που να προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα από τα συνήθη γλυκά εδέσματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι από δική σας εμπειρία ή έχετε ακούσει κάτι καλό;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εκτός και αν μπορεί να τα διαβάσει αυτά που γράφεις ,η ομορφη και ταλαντούχα κοπέλα που είχε σημαντική συμβολή στην προσπάθειά σου στην σχολή την οποία θες με ιδιαίτερο τρόπο να ευχαριστήσεις, γιατί μας ενδιαφέρουν τα χαρακτηριστικά της ?

Υπάρχει καποιος τρόπος επιλογής γλυκού απο την επιφανειακή ανάλυση της προσωπικότητας και της εμφάνισης μιας κοπέλας ( η ανάλυση που έγινε σε εμάς δλδης !)? Υπάρχουν γλυκά για τις ομορφούλες? τις γλυκούλες? τις πονηρούλες? τις χαζουλοζουζουνιάρες? Παντα νόμιζα οτι ίσχυε το < Περι γευσεων και χρωμάτων ουδείς λόγος>. Εκτός και αν ήταν ο τρόπος σου για να εξηγήσεις την σημαντικότητα της περίστασης.

Όπως και να 'χει https://www.facebook.com/capcapgr το cap cap είναι ενα ζαχαροπλαστείο που προσφέρει κάτι ξεχωριστό, πρωτότυπο και πέρα απο τα συνήθη γλυκά εδέσματα!

Sid - Κουλτούρα και πατσά με μούρα.

ενοοείται ότι αναλόγως των χαρακτηριστικών του άλλου, παίρνεις και το κατάλληλο γλυκό
εσένα ας πούμε πάω στοίχημα ότι σου φέρνουν συνέχεια κοκάκια και τουλούμπες με το μέλι ξεχωριστά να το αλείψεις εσύ

επίσης η κοπέλα πιθανόν να μας διαβάζει στο παρόν φόρουμ καθότι υπάγεται στον ευρύτερο επιχειρηματικό όμιλο ή τέλος πάντων ακολουθεί τον σότη όπου γράφει,γιατί κακά τα ψέματα, γράφει θελκτικά και έχεις σκάσει από την ζούλεια σου καθότι γράφεις πιο ασυνάρτητα και τον συγγραφέα των κειμένων της τελείας του γκλέτσου

τέλος, μία από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός ποδιού σαρανταποδαρούσας αρετές που ξεχωρίζουν τους αληθινούς άντρες είναι και η ευγνωμοσύνη, όπως αυτή εκφράζεται σιωπηλά ή βρονταχτά, στου κουφού την πόρτα ή σε λάθος παράθυρο.Για αυτό και οι γυναίκες αδικούν κατάφωρα τους μαμάκηδες άντρες.Αυτό το θέμα το έχω συζητήσει εκτενώς και με την μητέρα σου ενώ τρώγαμε στο εν λόγω σουβλατζίδικο επιδόρπιο, και την προβληματίζει ιδιαίτερα που παραμένεις τόσο χαζουλοζουζουνιάρης αγνώμονας, οπότε σκάσε για μια φορά και σημείωσε μελλοντικό ποστ με λίστα καλών ζαχαροπλαστείων μπας και το σώσεις.
Κλασικά αμυντικός και φαύλα εκτός θέματος ! Πιθανότατα λόγω έγκλειστου μίσους δεν ξέρω αν είναι σε μένα ή στην μάνα μου ( αν το σκεφτείς αρκετά για πολλά θα μπορούσε να φταίει η μάνα μου) :(

Κάθε αλληλέγγυος άνθρωπος θα έπρεπε να έχει ριζωμένο μέσα του το αίσθημα της ευγνωμοσύνης. Βλέπεις σε έναν τέτοιο κόσμο το αντίστοιχο των σημερινών μας νομισμάτων θα ήταν αρετές όπως η ευγνωμοσύνη το φιλότιμο και η ανθρωπιά. Βεβαίως η ευγνωμοσύνη απο μόνη της δεν φτάνει για να δημιουργήσει ένα αλληλεγγυο κόσμο, είναι ωραίο όμως να βρίσκεται και να εφαρμόζεται ακόμα και στους δικούς μας σκοτεινούς χρόνους και όντως αυτή η αρετή κάνει τους ανθρώπους ( οχι τας άνδρας απο τας παίδας) που την ενστερνίζονται να λάμπουν:)

Ακόμα θα ήθελα παρακαλώ να μάθω ,αν γίνεται σοτυ, πως συνδέουμε τα χαρακτηριστικά μιας κοπέλας με ένα γλυκάκι, όντως, θέλω να μάθω :)

Αγνώμονας είναι η μάνα σου !
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by sid »

Παραπατάει ο ταυρομάχος στην αρένα
αλλά κι ο ταύρος τώρα πια παραπατάει.
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by Adamaklas »

sid wrote:Παραπατάει ο ταυρομάχος στην αρένα
αλλά κι ο ταύρος τώρα πια παραπατάει.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by sid »

soti wrote:Το γλυκό δεν βλέπω, διόρθωσε με αν κάνω λάθος νεαρέ. Τα υπόλοιπα καλοδεχούμενα ;)
Image

:lol: :lol:
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Επιλογή κατάλληλου ζαχαροπλαστείου

Post by soti »

Σατανά. Μου άνοιξε πάλι η όρεξη τώρα...
Post Reply

Return to “Forum Burnout”