rigani stis fakes

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Onoffon »

mariamech wrote:
sid wrote:
mariamech wrote:εξαρχής δεν είχα σκοπό να τραβήξω την κουβέντα

μα δεσποινίς, δεν την τραβήξατε εσείς αλλά το χρώμα της κόμης σας

Καλέ μου κιούριε το χρώμα που βλέπετε εξαρτάται από την οπτική γωνία που έχετε. Στον ήλιο πχ φαίνεται αλλιώς. Βίζιμπλ περσέπσιο που θα έλεγε και η γιαγιά μου.
το όλο θέμα με το χρώμα ξεκινάει απο ένα κόλλημα που έχει με την πάρτη μου και το κόκκινο χρώμα. Για κάποιο λόγο στον δαιδαλώδη νου του αυτά είναι ταυτόσημα.
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

Στο δαιδαλώδη δικό μου νου το κόκκινο με παρέπεμψε σε πολιτική θέση και τέτοια. Άλλωστε, από τον αριθμό των ποστ μου φαίνεται ότι δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος εδώ μέσα, οπότε δε γνώριζα το συνειρμό. Γι αυτό αποσύρομαι αθόρυβα όπως μπήκα :D
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

mariamech wrote:Στο δαιδαλώδη δικό μου νου το κόκκινο με παρέπεμψε σε πολιτική θέση και τέτοια. Άλλωστε, από τον αριθμό των ποστ μου φαίνεται ότι δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος εδώ μέσα, οπότε δε γνώριζα το συνειρμό. Γι αυτό αποσύρομαι αθόρυβα όπως μπήκα :D

στάσου, ψηφοδέλτια
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

sid wrote:
mariamech wrote:Στο δαιδαλώδη δικό μου νου το κόκκινο με παρέπεμψε σε πολιτική θέση και τέτοια. Άλλωστε, από τον αριθμό των ποστ μου φαίνεται ότι δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος εδώ μέσα, οπότε δε γνώριζα το συνειρμό. Γι αυτό αποσύρομαι αθόρυβα όπως μπήκα :D

στάσου, ψηφοδέλτια
ηφοδέλτια (κατά το "μύγδαλα")
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

Onoffon wrote:
sid wrote:
(δεν θα έρθουν εκείνα τα χαρτιά ανώνυμης αξιολόγησης στα έδρανα, ΕΚΘΕΣΗ ΙΔΕΩΝ θα γράψω, και επώνυμα, ΤΡΥΦΩΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝ με υπογραφή)
Δεν νομίζω να υπήρξες (ενεργός) φοιτητής σε μάθημα που συνεπικουρώ για να με αξιολογήσεις ;)

"Hey, Johnny, what are you growling against?"
- "What've you got?"
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

mariamech wrote:ηφοδέλτια (κατά το "μύγδαλα")

ορίστε, μπήκε ο σκληρός λαφαζανικός τιμωρός και έχασε τα λόγια της :roll:
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Onoffon »

sid wrote:
mariamech wrote:ηφοδέλτια (κατά το "μύγδαλα")

ορίστε, μπήκε ο σκληρός λαφαζανικός τιμωρός και έχασε τα λόγια της :roll:
Μιλας πολυ κρυμμενος πισω απο το τριγραμματο nick σου. Θες να μιλησουμε επωνυμα;
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

Image
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by soti »

sid wrote:είναι γνωστό ότι το κοκκινομάλλικο λόμπυ εμπ στηρίζει δαγκωτό ονούφριο, οι ξανθιές πρασινομάτες βυζαρούδες τον soti και οι μέθυσοι νταλικέρηδες που πιστεύουν στα UFO, τον κουτσίκιο
Με συγκίνησες ρε μπαγάσα τώρα... :oops:
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Adamaklas »

Υπήρχε κάποτε μια αίρεση, βλέπεις, όταν το θέτεις έτσι σε όλους το μυαλό πάει στο κακό, γιατί οι λέξεις δημιουργούν συναίσθημα και προΪστορία και καλά κάνουν. Σε αυτήν την αίρεση, λοιπον, ήμουν και εγώ μέλος. Ο λόγος που αναφέρομαι σε αυτήν την αίρεση, που λογικα δεν νοιάζει κανέναν, πόσο μάλλον το γεγονός οτι ήμουν μέρος της, είναι για να δείξω, στην κοσμολογιά, οτι η μη ύπαρξη έτοιμης λύσης για να επιφέρεις ένα αποτέλεσμα ή κατάσταση δεν ειναι αναγκαία συνθήκη για να επιφέρεις αυτό το αποτέλεσμα ή κατάσταση.

Δεν υπάρχει η έννοια < αν έχεις λύση πες την μου > καθώς αυτό θα όδευε μόνο σε λύσεις και δύσκολα σε επίλυση, και σπάνια θα ερχόταν μια τέτοια επίλυση με ένα αρχικό πλάνο. Στην αίρεση αυτην είχαμε έναν στόχο, μια κατάσταση στην οποία θέλαμε να φτάσουμε και κρατώντας τον προταρχικό μας στόχο ακλόνητο και αληθινό, ψάχναμε για λύσεις οι οποίες θα μας οδηγούσανε στην κατάσταση που θέλαμε.

Βλέπετε είναι κοινώς γνωστό αλλά σπανίως αποδεκτό το γεγονός οτι μπορείς να πας στον πόλεμο χωρίς πλάνο και να νικήσεις, αρκεί να θες να νικήσεις. Δεν είναι κάποιο είδος ευχής ούτε είναι κάποιο όμορφο ουτοπικό παραλήρημα στις 4 το πρωι ( πιο πολύ γιατί άρχισα να γράφω στις 10 αλλά έπρεπε να το ταίσω). Είναι σημαντικό ένας αγώνας, μια προσπάθεια να ξεκινά και να τελειώνει με τον ίδιο στόχο, εκτός αν ο στόχος ήταν λάθος . Αυτή είναι η μαγεία του να κυνηγάς κατι καινούριο κάτι που ποτέ κανείς δεν κατάφερε να κάνει , να συναντάς για πρώτη φορά προβλήματα ή να τα δημιουργείς ο ίδιος τα οποία σιγά σιγά θα επιφέρουν καρπούς και επιτευξη της πραγματικότητας που θέλεις. Μπορεί αυτή να μην είναι η βέλτιστη, μπορεί να μην είναι η πιο σωστή, αλλά δεν συζητάμε αυτό εδω πέρα.

Η ανάλωση στην συντήρηση ενός προβληματικού συστήματος, ένα σύστημα ( οι λέξεις έχουν αισθήματα) το οποίο είναι ριζομένο στις κοινωνίες μας και στο μυαλό μας με απιστευτα γερά θεμέλεια , είναι πιο συχνά το πρόβλημα της σημερινής ανθρωπότητας. Η κάθε πρόταση για αλλαγή θα οδηγήσει σε τρόμο και φόβο τους ανθρώπους που πρόκειται να την δεχτούν ή έστω να την αξιολογήσουν. Έτσι , λοιπόν, καταλήγουμε στην αιώνια τραγωδία της ερώτησης < Αν έχεις λύση πες την μου> η οποία ερώτηση είναι προφανώς αδύνατο να απαντηθεί στην γέννεση της κάθε πρότασης, η οποία ως πρόταση δεν ειναι επίλυση αλλά μια κατάσταση στην οποία θέλουν να καταληξουν κάποιες κοινωνικές ομάδες. Για αυτό τον λόγο είναι συχνό φαινόμενο να καταρρίπτεται η πρόταση σαν λύση απο το <λυπημένο> κοινό ως μη ολοκληρωμένη επίλυση.

Πρέπει να θέλει το κοινό , ή έστω να μπορεί να κατανοήσει τα οφέλη μια <καλύτερης > κατάστασης στην οποία δεν βρίσκεται για να την επιτύχει, καθώς οι δυσκολίες και τα προβλήματα το οποία θα μαστιγώσουν αυτό το κοινωνικό σύνολο θα είναι ( ίσως) μεγάλα και πιο συχνά θα κλονήσουν την πορεία της , πρέπει να υπάρχει απόλυτος εναγκαλισμός και πλήρης κατανόηση του στόχου.

Το να συνεχίζεις αυτό που δουλεύει θα σε φέρει πάντα εκεί που ήσουν, η κατάριψη αυτής της τεχνικής μπορεί μόνο να σε φέρει σε μια καλύτερη κατάσταση, σε ένα καλύτερο μέλλον.

Αλλά ας μην μακρυλογώ , φλύαρα και φαύλα σαν τον κουκουλοφλόρο ( :Ο ) ή τον κύριο Λεβέντη ή όποιον κύριο ασπάζεστε, αμήν.

Αυτη η αίρεση, την οποία πλέον δεν θα την ξανα αποκαλέσουμε αίρεση ( γιατί οι λέξεις έχουν προΪστορία) είχε σαν απότερο στόχο την δημιουργία ενός νέου είδους.

Όλα ξεκίνησαν πριν αρκετό καιρό όταν εγώ και μια ομάδα ατόμων αγοράσαμε , με τον γνωστό τρόπο , ένα ινδικό χοιρίδιο. Αυτό το ινδικό χοιρίδιο αποφασίσαμε να το ονομάσουμε έρικ.

Κάπως έτσι ξεκίνησε να δημιουργείται η ιστορία του έρικ.
Eric The Destroyer Of the worlds.jpg
Ο έρικ στην αρχή φαινόταν σαν ένα απλο κλασικό ινδικό χοιρίδιο , χωρίς καμία διαφορά απο τα άλλα , καμία βλέψη για το μέλλον, κανένα απότερο στόχο, μια συνηθισμένη κλασική ζωή, έτρωγε έκανε κακάκια του και τσισάκια του έπινε νερό και ετσι περνούσε η μέρα του.

Δεν πήρε καιρό μέχρι, μια κοινωνική ομάδα συμπεριλαμβανομένου εμού, να καταλάβει οτι ο έρικ είχε μεγαλύτερες ικανότητες και δυνάμεις από ότι μπορούσε να διακρίνει η καθημερινότητα και η αέναη μάχη με την ρουτίνα. Αυτή η ομάδα δεν είχε καμια ανώτερη δύναμη και καμία ειδική ικανότητα πέραν των φυσιολογικών, όμως αυτό δεν την απότρεψε στο να κατανοήσει την δύναμη του έρικ και να την οδηγήσει στους στόχους και την πραγματικότητα την οποία ήθελε να επιφέρει.

Ο έρικ δεν ήταν απλά ένα ινδικό χοιρίδιο, ήταν μια ιδέα, μια πραγματικότητα η οποία αν αναπτυσόταν έτσι οπως έπρεπε, έτσι ακριβώς όπως είχε σχεδιαστεί απο την αρχική ομάδα θα έφερνε ένα καλύτερο κόσμο.Αυτό πιστευε αυτή η ομάδα. Αυτό ήθελε να κάνει.

Ήθελε να κάνει τον έρικ, ένα νεο είδος.

Ο έρικ έπρεπε να γίνει ένα νεο είδος, και οι λόγοι αυτή της επιλογής θα αναπτυχθούν έμμεσα.

Τι θα ήταν ο έρικ? Τι καθιστά κάποιον έρικ? Τι καθιστά κάποιο ινδικό χοιρίδιο έρικ? Γιατί δεν είναι απλά ένα όνομα αυτών των αγαθών τροκτικών?

Τα ινδικά χοιρίδια, είναι πολύ απλά ζώα, όλη μέρα κατι μασουλάνε, πάνε για υπνάκους στην διαρκεια της μέρας και καμιά φορά παίζουν με το νερό τους και χοροπηδάνε και είναι αρκετά ζωντανά σε ελευθερο πεδίο.

Όμως όχι ο έρικ.

Ο ερικ παντα καθόταν πακτωμένος στο έδαφος. Εκεί, για πάντα. Δεν θα έτρωγε όταν του έδινες εσύ, δεν θα σταματούσε να τρώει αν του άρεσε ακόμα και υπο των πιο αντιξοων συνθηκών.

Το Βλέμα του, το ήθος του και το ποιόν του του δώσανε τον εξής σημαντικό τίτλο. Καταστροφέας των κόσμων, Destroyer of the worlds αγγλιστη.

Ένα απο τα προβλήματα που αντιμετοπίσαμε ήταν το τι είναι ο έρικ.
Ο έρικ ακουλουθεί πάντα τους εξής κανόνες.

Α)Είναι Χαζούλης ΚΑΙ μικρούλης και τίποτα άλλο ονομαζόμενο έρικ, πέρα απο τα έρικ ( το είδος) δεν θα μπορούσε να είναι και τα δύο ταυτόχρονα.
Β)Ο Έρικ μέσα στην κοιλίτσα του έχει τα μιαμ μιαμ του,
Γ)Όμως τα μιαμ μιαμ της κοιλίτσας του έρικ είναι της κοιλίτσας του και όχι του έρικ.

Αυτοί οι τρεις συχνά δυσνόητοι κανόνες καθιστούν ένα ινδικό χοιρίδιο έρικ και μόνο αυτοί, η μη εκπλήρωση κάποιων απο τους παραπάνω κανόνες θα καθιστούσε το ον, όχι έρικ.

Κάθε ινδικό χοιρίδιο μπορεί εν γένει να είναι έρικ, αλλά δεν είναι καθε ινδικό χοιρίδιο έρικ, εκτώς αν ακουλουθεί τους κανόνες.

Ο έρικ έπρεπε να γίνει είδος. Για αυτόν τον λόγο έπρεπε να συνεχιστεί η κληρονομιά του.

Οι άνθρωποι του μέρους στο οποίο συναντήσαμε πρώτη φορά τον έρικ, τον καταστροφέα των κόσμων, αφουγκράστηκε τις ιδέες μας και έγινε πλέον ένα με εμάς, ένα με τον στόχο μας.Μας προμήθευσαν με ακόμα ένα ινδικό χοιρίδιο.
Όπως θα καταλάβει ο αετομάτης αναγνώστης προέκυψε ένα νεο πρόβλημα. Πως θα λεγόταν το νεο ινδικό χοιρίδιο.

Για αυτό τον λόγο καθίσαμε όλοι να λύσουμε αυτό το πρόβλημα και καταλήξαμε μεσα απο λογική σκέψη στο αποτέλεσμα.

Τι είναι το όνομα? Και ποιες οι προυποθέσεις για την εκλογή ενός?

Το όνομα είναι κατι που χρησιμοποιείται και έχει χρήση οταν το γνωρίζουν τόσο ο καλών όσο και ο κληθέντας.

Εμείς θα ξέραμε το όνομα του μα αυτός ποτέ καθώς ξέραμε εξ αρχής οτι ήταν έρικ γιατί ήταν χαζούλης και μικρούλης είχε μιαμ μιαμ στην κοιλίτσα του και τα μιαμ μιαμ ηταν της κοιλίτσας του.
Το όνομα του ήταν Ερικ. Και είχε τον τίτλο του Υφαντή της Ζωής, Weaver Of life , αγγλιστη , επειδή αυτός ήταν ο στόχος του.

Κάπως έτσι ο έρικ και ο έρικ συναντήθηκαν για πρώτη φορά
Eric And Eric.jpg
Ο στόχος πλεον ήταν πολύ εμφανής, πρέπει να γίνουν ή να δημιουργηθούν και άλλοι έρικ.

Η δευτερη επιλογή φανηκε στην ομάδα πιο λογική καθώς πιστευαμε οτι καποια σταυροφορία στα σπίτια οπου κατοικούσαν ινδικά χοιρίδια, με σκοπό να κριθει αν είναι έρικ, θα έφερνε αντιδράσεις στην μη ετοιμη μάζα.

Για αυτό τον λόγο οι ερικ, θα τους αποκαλούμε έρικς γιατί έτσι τους αρέσει πιο πολύ πλέον, δώσανε δύο απογόνους, τον έρικ και τον έρικ καθώς και οι δύο ήταν χαζούλιδες και μικρούληδες είχαν μιαμ μιαμ στην κοιλίτσα τους και τα μιαμ μιαμ ήταν της κοιλίτσας τους.
Eric, Eric, Eric and Eric.jpg
Για λόγους που δεν μπορώ να αναλύσω ,δεν είμαι σε θέση να πω πως εξέλεξε η ομάδα τους τίτλους των έρικ, αυτήν την φορά χωρίς την δική μου συμμετοχή στην εκλογή.

Όπως και να έχει πλέον στον κόσμο υπήρχαν ο έρικ ο αποκαλυπτής, Revelator αγγλιστη και ο έρικ το τέρας της αποκάλυψης, The beast of apocalypse αγγλιστή.
Eric The Revelator.jpg
Ο Ερικ , το τέρας της αποκάλυψης, δεν ήθελε να έχει προσωπική φωτογραφία, καθώς δεν πιστεύει στην ιδιοτέλεια.


Οι τίτλοι δόθηκαν για τις ιδιότητες τους, τις οποίες κατανόησα πολύ αργότερα. Η αλήθεια είναι οτι κάπως έτσι ξεκίνησε η απομάκρυνση μου απο τον σκληρό πυρήνα, πλέον δεν ήμουν σημαντικό μέλος καθώς κατανοούσα ( οτι δεν κατανοούσα αρκετά) οτι δεν μπορούσα να φέρω πλέον λύσεις και έπρεπε να αφήσω τις λύσεις σε αυτούς που μπορούσαν καλύτερα απο μένα και να προσπαθήσω να βοηθήσω με όλες μου τις δυνάμεις για να επιτευχθεί η πραγματικότητα που θέλαμε. Αλλά αυτά δεν έχουν μεγάλη σημασία, απλά editorial, δεν είναι το θέμα τι έκανα εγώ, απλά ήθελα να μοιραστώ τον τρόπο δράσης μου στην ομάδα μαζί σας.

Ο Ερικ και ο Ερικ καταλήξανε μαζί μου, μετά απο κάποιο καιρό. Ο καταστροφέας των κόσμων, και ο αποκαλυπτής. Αυτούς έπρεπε να προστατέψω, αυτή ήταν η δουλειά μου. Έτσι θα βοηθούσα.

Πέρασα αρκετό καιρό μαζί τους απλά να τους προσέχω και να τους προστατεύω. Μίλησα πολλές φορές με τον έρικ και διαφωνήσαμε πολλές φορές για τις αρχές του κουμμουνισμού και της κουμμουνιστικής ιδέας , και τις πιο πολλές φορές μου εξέφραζε τα πιστευω του, οτι κάνουν λάθος απο τα θεμέλεια του οι κουμμουνιστές. Βλέπετε , ο έρικ ήταν αναρχιστής και υπέθετε οτι ο κουμμουνισμός είχε πολλές αρχές και κρατούσε πολλά στοιχεία της παλιάς τάξης πραγμάτων του φεουδαρχισμού και του καπιταλισμού , δεν θεωρούσε οτι ήταν αρκετός ο απλός κλονισμός της παραγωγικής συσχέτισης και του πλούτου αλλά έπρεπε να αλλάξει σε βάθος το πολιτικό καθεστός της κοινωνίας και η απλή αλλαγή της συσχέτισης της παραγωγής άμεσα με το προλεταριάτο δεν θα επέφερε το αποτέλεσμα που και αυτός και οι κουμμουνιστές ήθελαν. Έπρεπε, όπως έλεγε η αλλαγή να είναι πιο ριζοσπαστική με λιγότερχες αρχές, πιο άναρχη, οι κοινωνικό-πολιτικές αρχές δεν θα άλλαζαν με το να πάρει ο λαός στα χέρια του τον πλούτο και την παραγωγή, συμφωνούσε δε με το μεγαλύτερο κομμάτι του κομμουνισμου, αλλά φοβόταν , όπως και έγινε, πάντα το γεγονός οτι θα υπάρχει παραπλάνηση των ανθρώπων, αν όχι απο το χρήμα και τον πλούτο, απο την δόξα, την τιμή, την υπερηφάνια.

Δεν υπάρχει λόγος να μακρυλογώ και να φλυαρώ σαν τον κουκουλοφλόρο.

Κάποια μέρα, έμαθα απο την ομάδα οτι έπρεπε να καταλήξουμε κάπου. Σε κάτι που σας ανάφερα αρκετά στην αρχή <δεν θα σταματούσε να τρώει αν του άρεσε ακόμα και υπο των πιο αντιξοων συνθηκών. >
Έτσι ήταν ο έρικ, το ξέραμε αλλά έπρεπε να το αποδείξουμε.

θεσπίστηκε το εξής πείραμα. Θα χωρίζαμε τους έρικ σε 3 ομάδες και το πείραμα σε 3 φάσεις ( του ενός μήνα).

Η πρώτη ομάδα στην πρώτη φάση, πριν δώσει μιαμ μιαμ στους έρικς θα σφύριζε με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα 3 φορές και μετά θα τους έδινε αμέσως το φαγητό.
Η δεύτερη ομάδα στην πρώτη φάση, θα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα , και θα τρόμαζε τους έρικς και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα.
Η τρίτη ομάδα στην πρώτη φάση θα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα και θα τρώμαζε τους έρικς και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα και αμέσως μετά θα τους ταίζε.

Στην δευτερη φάση
Η πρώτη ομάδα στην δεύτερη φάση, θα θα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα , και θα τρόμαζε τους έρικς και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα και αμέσως μετά θα τους ταίζε.
Η δευτερη ομάδα στην δεύτερη φάση, θα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα πριν δώσει μιαμ μιαμ στους έρικς και αμέσως μετά θα τους τρόμαζε και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα.
Η τρίτη ομάδα στην δεύτερη φάση, θα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα και θα τάιζε τους έρικς και αμέσως μετά θα τους τρόμαζε και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα.

Στην τρίτη φάση
Θα συνεχιζόταν για ακόμη ένα μήνα η δευτερη φάση. Εκτώς απο την πρώτη ομάδα οπού θθα σφύριζε 3 φορές με την προεπιλεγμένη σφυρίχτρα , και θα τρόμαζε τους έρικς και θα τους ενοχλούσε για μικρό χρονικό διάστημα χωρίς να τους ταίσει.

Εδιτοριαλ :Κάθε φορά π έπρεπε να τρομάξουμε τους ερικς και να τους ενοχλήσουμε μας σπάραζε την ψυχή και μας αποδομούσε σαν όντα, ξέραμε στο βάθος της ψυχής μας οτι καμία αλλαγή δεν θα έπρεπε να έρχεται με την δυσφορία κανενός, καμίας κοινωνικής ομάδας, εκτός αν ήταν αναγκαία και όλοι συμφωνούσαν σε αυτό για το απότερο καλό, για την επίτευξη του στόχου, κάτι που στην δική μας περίπτωση δεν ίσχυε, αλλά αυτό έπρεπε να γίνει. Η θεωρία του ότι κάποιοι πρέπει να υποφέρουν γιατί κάποιοι πιστεύουν οτι έτσι θα έρθει η πραγματικότητα τους είναι ότι πιο απαίσιο μπορεί έχει σκεφτεί η σημερινή ανθρωπότητα. Και εμείς δεν πέφταμε πολύ έξω απο αυτήν.

Μελετήθηκαν ,λοιπόν, οι συμπεριφόρές των έρικς στις ομάδες τους και στις 3 φάσεις, στην πρώτη , στην δευτερη και μεταβατική, και στην τρίτη.

Τα αποτελέσματα ήταν ... μοναδικά. Όλοι οι έρικς ανεξαρτήτως της ομάδας όταν άκουγαν την σφυρίχτρα στο πέρας του πειράματος θέλανε να φάνε ήταν πραγματικά χαρούμενοι, ανεξαρτήτως του γεγονότος οτι καποιος θα τα τρόμαζε ( η πρώτη φαση της δευτερης ομάδας , κατέλληξε οτι οι ερικς οταν ακουγαν την σφυρίχτρα κρυβόντουσαν) ή θα τους ενοχλούσε. Δεν τους ένοιαζε αν ένας ηλίθιος έβαζε τις χερούκλες του και τα πείραζε. Αρκεί να φάνε, και αυτό πιστεύαμε οτι ήταν εξαρχής ο έρικ, και αποδείχθηκε οτι αυτό είναι.

Αυτό μας φέρνει κοντά στο παρόν. Δεν έχει περάσει πολύς καιρός απο αυτό το πείραμα, αν μπορούμε να διαστασολογήσουμε τον χρόνο σε μικρές ανθρώπινες ζωές.

Η προσπάθεια δεν εχει σταματήσει, ο έρικ πρέπει να γίνει είδος, και θα γίνει, σε 100 χρόνια απο τώρα θα υπάρχουν τα ινδικά χοιρίδια και οι έρικς, σε 100 απο τότε θα υπάρχουν τα τροκτικά και οι έρικ, και σε 100 απο τότε οι άνθρωποι και οι έρικ, αυτά θέλω να τα πιστεύω εγώ, καθώς πλέον δεν διαμορφώνω καθόλου το μέλλον και την πορεία του είδους που βοηθώ να υπάρξει και ας είμαι κομμάτι της πραγματικότητας του.

Μπορεί να μην διαμορφώνω το μέλλον σε τόσο μεγάλο βαθμό, αλλά μπορώ να βοηθήσω σε ένα καλύτερο , γιατί οι λέξεις δημιουργούν συναίσθημα και προΪστορία και οι άνθρωποι ιστορία.

Πλεον, υπάρχουν πάνω απο 473 ερικς.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”