rigani stis fakes

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Onoffon »

mariamech wrote:
Onoffon wrote:Ποσο τραγικο και γελοιο ταυτοχρονα ο καραγκιοζης του χθες να εμφανίζεται ως ο σωτηρας του σημερα...ποσο Αρχηγος είναι καποιος που εχει ως προτυπο του την μερκελ και ειναι φαν του παπαδημου και του Σημίτη;
Πολλες απο τις ψηφους που θα παρει (και θα ειναι πολλες) θα ειναι απο τρολλια αλλα αργα η γρηγορα θα δειτε οτι ειναι ενα ακομη κατασκευασμα προωθημενο απο το συστημα το οποιο θα υπηρετει
AMEN. Δεν ανακατεύομαι στα "προσωπικά" σας, αλλά αυτό ήταν ένα ποστ που έπρεπε κάποιος επιτέλους να κάνει κι εδώ, κι έγινε!
Δεν εχω κατι προσωπικο με τον σιντ..ελπιζω ουτε και αυτος. (Για το καλο του..)
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Onoffon »

sid wrote:μισό λεπτό, να εξετάσουμε αν η ψήφος σου είναι αντικειμενική


είσαι κοκκινομάλλα; 8-)
Χαχα
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

sid wrote:μισό λεπτό, να εξετάσουμε αν η ψήφος σου είναι αντικειμενική


είσαι κοκκινομάλλα; 8-)
χαχαχα, λυπάμαι συνάδελφε, θα σε απογοητεύσω. Mου πετάει 500 Internal Server Error στην προσπάθειά μου να ερμηνεύσω την "αντικειμενική ψήφο". Είναι το πιο σπαστικό error γιατί δε σου λέει ο σέρβερ τι ακριβώς φταίει.
Spoiler: show
το sig σου μάλλον
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

Onoffon wrote:(Για το καλο του..)

ενώ παλεύω για να βρω τον εαυτό μου
κι έχω κρυμμένο το χρωμοσαμπουάν για το καλό μου

(δεν θα έρθουν εκείνα τα χαρτιά ανώνυμης αξιολόγησης στα έδρανα, ΕΚΘΕΣΗ ΙΔΕΩΝ θα γράψω, και επώνυμα, ΤΡΥΦΩΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝ με υπογραφή)

mariamech wrote:χαχαχα, λυπάμαι συνάδελφε, θα σε απογοητεύσω. Mου πετάει 500 Internal Server Error στην προσπάθειά μου να ερμηνεύσω την "αντικειμενική ψήφο". Είναι το πιο σπαστικό error γιατί δε σου λέει ο σέρβερ τι ακριβώς φταίει.
Spoiler: show
το sig σου μάλλον
καταρχήν, δεν είμαι συνάδερφος, ο αδάμακλας με άφησε να γράφω εδώ, επειδή ήμουν καλός του πελάτης (λιανικής). Κατά δεύτερον, μερικές φορές, τα φαινόμενα (όπως και κάποιες μητέρες συναδέλφων) απατούν. Κατά τρίτον, δεν είπα ψήφο, είπα άποψη :evil:

είναι γνωστό ότι το κοκκινομάλλικο λόμπυ εμπ στηρίζει δαγκωτό ονούφριο, οι ξανθιές πρασινομάτες βυζαρούδες τον soti και οι μέθυσοι νταλικέρηδες που πιστεύουν στα UFO, τον κουτσίκιο

και για να μιλήσω και σαν μουσάτος αιώνιος φοιτητής εαακίτης (δηλαδή χωρίς ψεύτικα προσωπεία), έχεις εσύ ας πούμε συνάδελφε καλύτερη εναλλακτική να μας προτείνεις; από πρακτικά δυνατές επιλογές ας πούμε, όχι θεωρίες και τέτοια ας πούμε
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

sid wrote:
καταρχήν, δεν είμαι συνάδερφος, ο αδάμακλας με άφησε να γράφω εδώ, επειδή ήμουν καλός του πελάτης (λιανικής). Κατά δεύτερον, μερικές φορές, τα φαινόμενα (όπως και κάποιες μητέρες συναδέλφων) απατούν. Κατά τρίτον, δεν είπα ψήφο, είπα άποψη :evil:

είναι γνωστό ότι το κοκκινομάλλικο λόμπυ εμπ στηρίζει δαγκωτό ονούφριο, οι ξανθιές πρασινομάτες βυζαρούδες τον soti και οι μέθυσοι νταλικέρηδες που πιστεύουν στα UFO, τον κουτσίκιο

και για να μιλήσω και σαν μουσάτος αιώνιος φοιτητής εαακίτης (δηλαδή χωρίς ψεύτικα προσωπεία), έχεις εσύ ας πούμε συνάδελφε καλύτερη εναλλακτική να μας προτείνεις; από πρακτικά δυνατές επιλογές ας πούμε, όχι θεωρίες και τέτοια ας πούμε

Θες να μου πεις οτι κατάφερα να τρολλάρω επιτυχημένα το "τρολλ του e-polytexneio" ;

Συγκινούμαι ας πούμε και τα λοιπά! Θα πάω να το πω στα συντρόφια σήμερα που έχουμε νύχτα βότκας και μπαλαλάικας

Με ειλικρινή συμπάθεια,
δηλωμένη κοκκινομάλλικη λομπυιστ μαριαμεψη (γιατί σε αυτή τη χώρα είσαι ό,τι δηλώνεις)
Last edited by mariamech on Sun Oct 11, 2015 4:50 pm, edited 1 time in total.
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

δεν μπορώ να απαντήσω σε κάποιον που αποφεύγει -σαν ο αδάμακλας τα σκυλιά της δίωξης ναρκωτικών- να απαντήσει στα δικά μου ερωτήματα αλλά ας πούμε ότι το τρολάρισμα και εν γένει η επικοινωνία, ομοιάζει με νύχτα βότκας και μπαλαλάικας: ο αποδέκτης του πομπού εκπέμπει για να απαντήσει σε κάποιον τρίτο, ενώ ο τρίτος με την σειρά του απευθύνεται εμμέσως εκεί που θέλει και ούτω κάθε εξής

συνεπώς, άσε κάτω το μπουκάλι
(και πιάσε το ποτήρι με την αυθεντική κοκκινομάλλα)
και ας κλείσουμε αυτήν την ειρηνική συνέλευση με την ομόφωνη απόφαση ότι όλοι διαφωνούμε
λεβέντικα πράγματα
mariamech wrote:(γιατί σε αυτή τη χώρα είσαι ό,τι δηλώνεις)

κάπως άσχετο αλλά έχει τσεκάρει κανείς την ταμπέλα στο βρώμικο της μιχαλακοπούλου που επί χρόνια ΔΕΝ ΕΚΟΒΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ που αναγράφει στο περίπου: <<αντιστεκόμαστε και παλεύουμε όρθιοι με νύχια και με δόντια στην νέα αύξηση του ΦΠΑ>>

:D

έλα τώρα το είδα αυτό, όχι ρε τι να στο βγάλω ξυνό, μπακούνιν σου από την θέση σου
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

sid wrote:δεν μπορώ να απαντήσω σε κάποιον που αποφεύγει -σαν ο αδάμακλας τα σκυλιά της δίωξης ναρκωτικών- να απαντήσει στα δικά μου ερωτήματα αλλά ας πούμε ότι το τρολάρισμα και εν γένει η επικοινωνία, ομοιάζει με νύχτα βότκας και μπαλαλάικας: ο αποδέκτης του πομπού εκπέμπει για να απαντήσει σε κάποιον τρίτο, ενώ ο τρίτος με την σειρά του απευθύνεται εμμέσως εκεί που θέλει και ούτω κάθε εξής

συνεπώς, άσε κάτω το μπουκάλι
(και πιάσε το ποτήρι με την αυθεντική κοκκινομάλλα)
και ας κλείσουμε αυτήν την ειρηνική συνέλευση με την ομόφωνη απόφαση ότι όλοι διαφωνούμε
λεβέντικα πράγματα
Βεβαίως και αποφεύγω, γιατί εξαρχής δεν είχα σκοπό να τραβήξω την κουβέντα, ain't nobody got time for arguments on the internet, απλά μου άρεσε το ποστ του Οnoffon.
Έπρεπε να το φανδαστώ ότι θα ακολουθούσε το "εσύ ποιανού είσαι" ντελίριον
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by sid »

mariamech wrote:εξαρχής δεν είχα σκοπό να τραβήξω την κουβέντα

μα δεσποινίς, δεν την τραβήξατε εσείς αλλά το χρώμα της κόμης σας
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by mariamech »

sid wrote:
mariamech wrote:εξαρχής δεν είχα σκοπό να τραβήξω την κουβέντα

μα δεσποινίς, δεν την τραβήξατε εσείς αλλά το χρώμα της κόμης σας

Καλέ μου κιούριε το χρώμα που βλέπετε εξαρτάται από την οπτική γωνία που έχετε. Στον ήλιο πχ φαίνεται αλλιώς. Βίζουαλ περσέπσιο που θα έλεγε και η γιαγιά μου.
Last edited by mariamech on Sun Oct 11, 2015 6:04 pm, edited 1 time in total.
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
Onoffon
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 395
Joined: Tue Jun 25, 2013 10:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: onnoffonoffpartonkatou

Post by Onoffon »

sid wrote:
(δεν θα έρθουν εκείνα τα χαρτιά ανώνυμης αξιολόγησης στα έδρανα, ΕΚΘΕΣΗ ΙΔΕΩΝ θα γράψω, και επώνυμα, ΤΡΥΦΩΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝ με υπογραφή)
Δεν νομίζω να υπήρξες (ενεργός) φοιτητής σε μάθημα που συνεπικουρώ για να με αξιολογήσεις ;)
Δώς μοι πᾶ στῶ καὶ τὰν γᾶν κινάσω
Post Reply

Return to “Forum Burnout”