Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήριες.

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
draga12
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Sat Jun 04, 2011 10:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήριες.

Post by draga12 »

Καλησπέρα σας, έχω τελειώσει το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών του ατει Πειραιά και θα δώσω εξετάσεις για κατατακτήριες φέτος στο τμήμα μηχανολόγων μηχανικων του ΕΜΠ. Αν υπάρχει κάποιος καλός φοιτητής, οργανωτικός με καλές σημειώσεις και να έχει περάσει τα εξής μαθήματα: Μεταφορά θερμότητας Ι, Μηχανική Ρευστών Ι, Στοιχεία Μηχανών ΙΙ ας επικοινωνήσει μαζί μου στο Stavros18@msn.com . Η αμοιβή για το μάθημα που θα μου κάνει θα είναι 10 ευρώ την ώρα και ενδιαφέρομαι για 6-8 ώρες την εβδομάδα μέχρι τον Δεκέμβριο.


Ευχαριστώ.
herculas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 115
Joined: Mon Feb 08, 2010 11:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by herculas »

Υπάρχουν και φροντιστήρια που μπορείς να πας για μαθήματα .
Το έχεις ψάξει ?
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by Don Molina »

draga12 wrote:Καλησπέρα σας, έχω τελειώσει το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών του ατει Πειραιά και θα δώσω εξετάσεις για κατατακτήριες φέτος στο τμήμα μηχανολόγων μηχανικων του ΕΜΠ. Αν υπάρχει κάποιος καλός φοιτητής, οργανωτικός με καλές σημειώσεις και να έχει περάσει τα εξής μαθήματα: Μεταφορά θερμότητας Ι, Μηχανική Ρευστών Ι, Στοιχεία Μηχανών ΙΙ ας επικοινωνήσει μαζί μου στο Stavros18@msn.com . Η αμοιβή για το μάθημα που θα μου κάνει θα είναι 10 ευρώ την ώρα και ενδιαφέρομαι για 6-8 ώρες την εβδομάδα μέχρι τον Δεκέμβριο.


Ευχαριστώ.
Στοιχεία ΙΙ με 10€/ώρα?
Ρευστά επίσης με 10€/ώρα?

Θα δυσκολευτείς φίλε. Τόσο (και περισσότερο) πληρώνονται παιδιά για να μάθουν διακρίνουσα στα γυμνασιόπαιδα.
Το να περάσεις Κωστόπουλο είναι a whole different level.
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
User avatar
fentayeen
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 232
Joined: Mon Feb 08, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by fentayeen »

Don Molina wrote:
draga12 wrote:Καλησπέρα σας, έχω τελειώσει το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών του ατει Πειραιά και θα δώσω εξετάσεις για κατατακτήριες φέτος στο τμήμα μηχανολόγων μηχανικων του ΕΜΠ. Αν υπάρχει κάποιος καλός φοιτητής, οργανωτικός με καλές σημειώσεις και να έχει περάσει τα εξής μαθήματα: Μεταφορά θερμότητας Ι, Μηχανική Ρευστών Ι, Στοιχεία Μηχανών ΙΙ ας επικοινωνήσει μαζί μου στο Stavros18@msn.com . Η αμοιβή για το μάθημα που θα μου κάνει θα είναι 10 ευρώ την ώρα και ενδιαφέρομαι για 6-8 ώρες την εβδομάδα μέχρι τον Δεκέμβριο.
Ευχαριστώ.
Στοιχεία ΙΙ με 10€/ώρα?
Ρευστά επίσης με 10€/ώρα?

Θα δυσκολευτείς φίλε. Τόσο (και περισσότερο) πληρώνονται παιδιά για να μάθουν διακρίνουσα στα γυμνασιόπαιδα.
Το να περάσεις Κωστόπουλο είναι a whole different level.
συμφωνω απολυτα με τον προλαλησαντα
User avatar
lucarelli
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 32
Joined: Thu Jun 24, 2010 11:40 pm

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by lucarelli »

Το θέμα δεν είναι τα λεφτά.Διαβάζοντας ποία μαθήματα εξετάζονται μου φάνηκε λίγο δύσκολο.Εδώ δύσκολα περνάν μηχανολόγοι στους πολιτικούς.Παίζει τον Κωστό να τον βάζουν για να μην περνάει κανείς.Πάντως αξίζει την προσπάθεια να το δοκιμάσεις.
draga12
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Sat Jun 04, 2011 10:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by draga12 »

Καλησπέρα φίλοι, το ξέρω ότι τα χρήματα είναι λίγα, αυτά όμως μπορώ να διαθέσω. Όποιος ενδιαφέρεται καλός, και ας μου στείλει e-mail (stavros18@msn.com) , σε όποιον του φαίνονται λίγα λυπάμαι, αλλά δεν διαθέτω παραπάνω. Ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να διαβάσετε και να απαντήσετε στην αγγελία μου :-)
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by vAs »

draga12 wrote:Καλησπέρα σας, έχω τελειώσει το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών του ατει Πειραιά και ...

Μπορεί να κάνω και λάθος, αν ναι διορθώστε με, αλλά από πότε το τμήμα ατει Πειραιά λέγεται Μηχανολόγων Μηχανικών? Εγώ τόσα χρόνια τει Μηχανολογίας το ξέρω. Μηχανολόγος βγαίνεις απ το τει. Μηχανολόγος Μηχανικός βγαίνεις απ το Πολυτεχνείο. Έτσι δεν είναι?
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
eΝy
Community Founder
Community Founder
Posts: 6260
Joined: Mon Jan 18, 2010 12:07 pm
Gender: Male

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by eΝy »

vAs wrote:
draga12 wrote:Καλησπέρα σας, έχω τελειώσει το τμήμα μηχανολόγων μηχανικών του ατει Πειραιά και ...

Μπορεί να κάνω και λάθος, αν ναι διορθώστε με, αλλά από πότε το τμήμα ατει Πειραιά λέγεται Μηχανολόγων Μηχανικών? Εγώ τόσα χρόνια τει Μηχανολογίας το ξέρω. Μηχανολόγος βγαίνεις απ το τει. Μηχανολόγος Μηχανικός βγαίνεις απ το Πολυτεχνείο. Έτσι δεν είναι?
Όχι, από το τεί βγαίνεις πτυχιούχος Μηχανολόγος Μηχανικός. Εμείς είμαστε διπλωματούχοι.
Mechanical Engineering NTUA, 2010
MTEC ETH Zurich, 2013
Founder: https://polytexneio.gr
Founder: https://globalprep.gr
draga12
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Sat Jun 04, 2011 10:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by draga12 »

Φίλε μου λεγόμαστε μηχανολόγοι μηχανικοί τεχνολογικής εκπαίδευσης. Δεν θα μείνουμε όμως στους τίτλους… το θέμα μου δεν είναι αυτό. Το θέμα μου είναι πώς να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου στην επιστήμη που ακολουθήσαμε.
Ευχαριστώ και πάλι.
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: Ζητείται φοιτητής για να με βοηθήσει για τις κατατακτήρι

Post by Adramelch »

Πότε είναι οι κατατακτήριες;
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
Post Reply

Return to “ΖΗΤΕΙΤΑΙ”