Σημειώσεις ΜS Project (Προγρ. & Διοίκηση Έργων)

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
foiver
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 46
Joined: Mon Jun 28, 2010 5:40 pm

Σημειώσεις ΜS Project (Προγρ. & Διοίκηση Έργων)

Post by foiver »

Καλησπέρα στο forum, Long time no see κλπ κλπ. Θέλω να παρακαλέσω για μια σχετικά επείγουσα χάρη. Αν κάποιοι (κυρίως απευθύνομαι στην Παλιά Φρουρά) είχαν κάνει τα "μαθήματα" (ξέρω, γελά ο κόσμος) MS Project, τυχαίνει να έχουν κρατήσει τις σημειώσεις; Αν όχι, έχει κάποιος καλός άνθρωπος κανένα ελληνόφωνο οδηγό για το MS Project; Είστε η πρώτη και πλέον αξιόπιστη πηγή μου. Αν αποτύχει αυτό το πολύ να στείλω κανένα e-mail της ξεφτύλας στον Κηρυττόπουλο.

Σας αγαπώ όλους, τα φιλιά μου από την παγωμένη (ΠΑΓΩΜΕΝΗ όμως) Σκωτία.

<3

Sabbattack
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Σημειώσεις ΜS Project (Προγρ. & Διοίκηση Έργων)

Post by SlasherG »

καμία ιδέα δεν έχω από το τι ζητάς. όμως... αυτό δε σε βοηθάει ε?
User avatar
foiver
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 46
Joined: Mon Jun 28, 2010 5:40 pm

Re: Σημειώσεις ΜS Project (Προγρ. & Διοίκηση Έργων)

Post by foiver »

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλέ μου μοντεράτορα, αλλά επειδή δε το θέλω για μένα (για τη φουκαριάρα τη μάνα μου κλπ κλπ), θα το στείλω στον ενδιαφερόμενο μπας κ την παλέψει, γιατί δε νομίζω να τα βγάζει πέρα με τα αγγλικά. Αν κάποιος πάντως έχει κάτι, ευπρόσδεκτο.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Σημειώσεις ΜS Project (Προγρ. & Διοίκηση Έργων)

Post by Διάτανος »

foiver wrote:Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλέ μου μοντεράτορα, αλλά επειδή δε το θέλω για μένα (για τη φουκαριάρα τη μάνα μου κλπ κλπ), θα το στείλω στον ενδιαφερόμενο μπας κ την παλέψει, γιατί δε νομίζω να τα βγάζει πέρα με τα αγγλικά. Αν κάποιος πάντως έχει κάτι, ευπρόσδεκτο.
Στο μάθημα Προγραμματισμό και Διοίκηση Έργων κάναμε εργασία στο MS Project και για αυτόν τον λόγο στο μπεζ βιβλίο που πέρναμε από τον τομέα υπάρχουν 100+ σελίδες γραμμένες από τον Κηρρυτόπουλο για το πρόγραμμα. Πήγαινε στο κτίριο Ν του τομέα και πάρε ένα μπεζ Προγραμματισμό και Διοίκηση Έργων, έχει μπόλικα
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”