Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by sid »

a_nikos wrote:
Μαντώ wrote:
a_nikos wrote:Τα ΣΕΜΦιτικα μαθηματα θα δωθουν κανονικα παροτι η ΣΕΜΦΕ ειναι σε καταληψη?
Δεν το ξέρω κιόλας αλλά φαντάζομαι πως ναι. Απλά οι καθηγητές που είναι από ΣΕΜΦΕ δε μπορούν να πάνε στα γραφεία τους. Στα δικά μας αμφιθέατρα μπορούν να έρθουν. Δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο.
Το σκεφθηκα με αφορμη την ακυρωση μαθηματος πολιτικων λογω καταληψης των αγρονομων, που λογικα το μαθημα θα προερχεται απο αυτη τη σχολη. Αυριο θα μαθουμε...

γνωρίζει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δίνονται κανονικά τα σεμφίτικα(sic) μαθήματα ;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Μαντώ
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Sun Jun 13, 2010 10:27 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by Μαντώ »

Όντως μπορούσες να μπεις κανονικά σήμερα από Κατεχάκη. Εμένα πάντως δε με σταμάτησε κανείς ούτε με ρώτησε τπτ (ίσως επειδή είμαι γκόμενα και ήμουν πεζή, αν ήμουν κάνας νταγλαράς μέσα σε αμάξι δεν ξέρω τι θα γινόταν...)Είχε δημιουργηθεί κίνηση λόγω face control ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο κάνανε, αλλά έμπαινες κανονικά.
Και τι είναι αυτά περί διοικητικού συμβουλίου και στήριξη της απεργίας των διοικητικών? Μας ζήτησε ένας κνίτης να μη δώσουμε για να τους στηρίξουμε και ας έχει ανοίξει η σχολή. Βγήκε ή όχι την Τρίτη απόφαση του ΦΣ για ανοιχτή σχολή?? Πήγε κανείς όταν κάνουν την καταληψούλα τους δύο μήνες τώρα να πει ρε παιδιά κάντε κατάληψη αλλά δώστε και κάνα μθμ??
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by sid »

ωραία τα λέει η γκόμενα


γνωρίζει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δίνονται κανονικά τα σεμφίτικα μαθήματα ;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
KonTaz
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 429
Joined: Mon Nov 08, 2010 10:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Εκεί,Άντε Γεια

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by KonTaz »

Μαντώ wrote:Όντως μπορούσες να μπεις κανονικά σήμερα από Κατεχάκη. Εμένα πάντως δε με σταμάτησε κανείς ούτε με ρώτησε τπτ (ίσως επειδή είμαι γκόμενα και ήμουν πεζή, αν ήμουν κάνας νταγλαράς μέσα σε αμάξι δεν ξέρω τι θα γινόταν...)Είχε δημιουργηθεί κίνηση λόγω face control ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο κάνανε, αλλά έμπαινες κανονικά.
Και τι είναι αυτά περί διοικητικού συμβουλίου και στήριξη της απεργίας των διοικητικών? Μας ζήτησε ένας κνίτης να μη δώσουμε για να τους στηρίξουμε και ας έχει ανοίξει η σχολή. Βγήκε ή όχι την Τρίτη απόφαση του ΦΣ για ανοιχτή σχολή?? Πήγε κανείς όταν κάνουν την καταληψούλα τους δύο μήνες τώρα να πει ρε παιδιά κάντε κατάληψη αλλά δώστε και κάνα μθμ??
Κανονικά δεν έμπαινες.Face control,που πας,από ποια σχολή,πας να δώσεις μάθημα(μαζί με την καθιερωμένη δόση ειρωνείας).Πορτιέρηδες κανονικοί.
Την κάνω χωνί,αράζω.
Την κάνω τζαμάουα,είμαι τέλειος.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by sid »

ωραία τα λέει ο γκόμενος

γνωρίζει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δίνονται κανονικά τα σεμφίτικα μαθήματα ;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Dantε
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 591
Joined: Sat May 07, 2011 7:32 pm
Gender: Male

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by Dantε »

Δηλαδη εαν ειχε κανεις ορεξη και τους εσκαγε ενα,γκομενα μου εισαι ,το ξυλο θα ερεε αφθονο?
rg1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 191
Joined: Mon Mar 01, 2010 11:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Παντού και πουθενά...

Απ: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by rg1989 »

sid wrote:ωραία τα λέει ο γκόμενος

γνωρίζει κάποιος να επιβεβαιώσει ότι δίνονται κανονικά τα σεμφίτικα μαθήματα ;
Μπααα...

ταπατοκντ
Μαντώ
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Sun Jun 13, 2010 10:27 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by Μαντώ »

KonTaz δεν έμεινα ώρα στην πύλη να δω τι λένε,εγώ πάντως μπήκα κανονικότατα. Δε με σταμάτησε κανείς ούτε με ρώτησε τπτ. Απλά χώθηκα ανάμεσά τους και μπήκα.Αλλά ήμουν πεζή.
billyboy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 131
Joined: Sun Jun 13, 2010 10:34 pm

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by billyboy »

Dantε wrote:Δηλαδη εαν ειχε κανεις ορεξη και τους εσκαγε ενα,γκομενα μου εισαι ,το ξυλο θα ερεε αφθονο?
Η αλήθεια είναι πως δε χρειάζεται να πηγαίνει γυρεύοντας γιατί μπορεί να περάσεις το πρώτο μπλόκο-οχυρό-νταβατζιλίκι της πύλης ανέπαφος αλλά βγαίνοντας από το αμφιθέατρο να βρεις το αυτοκίνητο σου σε μια έκδοση face lift που να μην κυκλοφορεί στην αγορά.

Δεδομένου πάντα ότι τα άτομα που κυκλοφορούν πλέον στη σχολή για θετικό σκοπό είναι σαφώς λιγότερα από τους "φίλους συναγωνιστές".
User avatar
thomas_chr
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 184
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:37 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Paradise City

Re: Συνέλευση ΦΣ Μηχανολόγων 19/11/2013

Post by thomas_chr »

Πάντως ελεύθερα περνούσαν ακόμα και αυτοκίνητα, και Φυσική Ι δόθηκε κανονικά (με 20-25 άτομα δηλαδή)...
~And when your fears subside and shadows still remain
I know that you can love me when there's no one left to blame~
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”