χαθηκε

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
eirinikar
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 13
Joined: Thu Oct 16, 2014 4:46 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

χαθηκε

Post by eirinikar »

παιδια μηπως χθες (12/3) βρηκε κανεις μια κασεντινα kipling χρωματος μοβ στη αιθουσα Ζ 204, γυρω στο μεσημερι;
User avatar
Zoubulbasaur
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 615
Joined: Fri Oct 08, 2010 1:47 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Pallet Town

Re: χαθηκε

Post by Zoubulbasaur »

Ήταν σημερα στη Ζ207 μια τέτοια παρατημένη νομίζω σ ενα καλοριφερ. Δεν ειμαι σίγουρος ότι ήταν ακριβώς αυτή, αλλά από το τίποτα...
Scientists dream about doing great things. Engineers do them
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: χαθηκε

Post by sid »

eirinikar wrote:παιδια μηπως χθες (12/3) βρηκε κανεις μια κασεντινα kipling χρωματος μοβ στη αιθουσα Ζ 204, γυρω στο μεσημερι;
Zoubulbasaur wrote:Ήταν σημερα στη Ζ207 μια τέτοια παρατημένη νομίζω σ ενα καλοριφερ. Δεν ειμαι σίγουρος ότι ήταν ακριβώς αυτή, αλλά από το τίποτα...
όπως κατέθεσα και στην κυρία Νικολούλη, είδα την κασετίνα να καλεί το ασανσέρ προς ισόγειο
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
eirinikar
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 13
Joined: Thu Oct 16, 2014 4:46 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: χαθηκε

Post by eirinikar »

sid wrote:
eirinikar wrote:παιδια μηπως χθες (12/3) βρηκε κανεις μια κασεντινα kipling χρωματος μοβ στη αιθουσα Ζ 204, γυρω στο μεσημερι;
Zoubulbasaur wrote:Ήταν σημερα στη Ζ207 μια τέτοια παρατημένη νομίζω σ ενα καλοριφερ. Δεν ειμαι σίγουρος ότι ήταν ακριβώς αυτή, αλλά από το τίποτα...
όπως κατέθεσα και στην κυρία Νικολούλη, είδα την κασετίνα να καλεί το ασανσέρ προς ισόγειο
χαχαχαχαχαχα :lol: ευχαριστω παιδια!! Θα ενημερωσω τη κυρια Νικολουλη οτι η υποθεση θεωρειται ληξασα!
User avatar
Johnbin
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 59
Joined: Sun Jun 13, 2010 9:17 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: χαθηκε

Post by Johnbin »

Καλησπέρα παιδιά.

Ξέχασα εχθές ένα μαύρο ντοσιέ στο αμφ Α. κατα τις 14:00. Το βρήκε κανείς; ή αν το βρεί κάποιος σήμερα ας το αφήσει στην γραμματεία!

Ευχαριστώ
giorgosefth
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 5
Joined: Wed Apr 15, 2015 5:47 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: χαθηκε

Post by giorgosefth »

μηπως να αφησουμε και αυτη την υποθεση στη Νικολουλη? :P
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: χαθηκε

Post by sid »

Adamaklas wrote: κυλικείο των χημικών, φτηνός καφές, φτηνό νερό, φτηνά νιάτα.

Αν φύγανε που πήγανε;
Αν μείναν ποτε θα φύγουν;

παρακαλείται εάν κανείς οικειοποιήθηκε τα νιάτα του αδάμακλα, να τα επιστρέψει πίσω
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”