Οδήγησε Ferrari!

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Οδήγησε Ferrari!

Post by Doublecore »

μην τους ακους μιχαλη!δειξε τους πιο ειναι ο αληθινος ιπποτης της ασφαλτου! :lol: :lol:
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Οδήγησε Ferrari!

Post by Don Molina »

Μιχάλη μην μασάς, με το DVD που παίρνεις από την βόλτα θα έχεις ντοκουμέντο για τις οδηγικές σου ικανότητες.

Κι αν δω ότι με ξεφτίλισες θα πω στον Νίκο (Mr. FerrariDrive.gr) να το μοντάρει :mrgreen:



Κι όσο για την τυχαιότητα των αριθμών:

www.random.org

Primitive but works :mrgreen:

Η επόμενη (καλά να είμαστε) από νέο ακαδημαϊκό έτος, με συμμετοχή από αυτοκινητιστικά fora, όλο το ΕΜΠ, άλλες σχολές κλπ.
Και ελέω κόσμου με πάρτυ και δικηγόρο.

Και 3 μοντέλα να τραβάνε τα νούμερα :mrgreen:

Ψήνεστε?
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
geomarg8
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 182
Joined: Wed Jan 11, 2012 6:56 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδήγησε Ferrari!

Post by geomarg8 »

καλα και εγω που εχω και το χαρτι για την βολτα, απο δικες μου επισκεψεις στα kart, εδω και ενα χρονο δεν την εχω παει... παντως στο βιντεο ειδα πρωτη φορα να βαζει τη Ferrari μεσα στην πιστα για τα καρτ.και νομιζω με το 390cc καρτακι την εχω σε χρονο.. και δε μου λες ρε φιλε, στη βολτα πρεπει να παω και να του την φουλαρω κιολας?
Last edited by geomarg8 on Sun Jan 15, 2012 1:23 am, edited 1 time in total.
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Οδήγησε Ferrari!

Post by Don Molina »

Πέρσι, αμέσως μόλις έγινε η κλήρωση ενημερώθηκαν οι τυχεροί.
Πήρα προσωπικά τηλέφωνο και τους 3. Ο Μιχάλης θυμάμαι το κανόνισε άμεσα και πέρασε γαμάτα.

Οι άλλοι 2 μου είπαν ότι έλειπαν ή ότι δεν μπορούσαν για τον οποιονδήποτε λόγο να την κάνουν εκείνη την στιγμή και τους είπα μόλις μπορέσουν να με πάρουν τηλέφωνο.

Σε μία περίοδο που τρέχει κάποιος 1000 πράγματα το τελευταίο που θα κάτσει να κάνει είναι να κυνηγάει κάποιον για να του δώσει το δώρο του. Νομίζω δεν είναι παράλογο αυτό.
Εφόσον λοιπόν φίλε δεν πήρες τηλέφωνο να πάμε να κάνεις την βόλτα σου όταν γύρισες Αθήνα και μπορούσεις, ότι και να λες, βερεσέ τ' ακούω...

Επίσης όταν κάποιος έχει πρόβλημα, πρώτα μιλάει με αυτόν που έχει το πρόβλημα και μετά βγαίνει σε δημόσιο χώρο να λέει ότι του κατεβάσει το κεφάλι εκθέτοντας μία προσπάθεια και μία ομάδα ανθρώπων.

Καλησπέρα :mrgreen:
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Οδήγησε Ferrari!

Post by ShadowMech »

+1
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
Post Reply

Return to “Prom Racing - NTUA FSAE Team”