Ξανά τα ίδια...

Βοηθήστε μας να κάνουμε το e-polytexneio ακόμα καλύτερο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by Kuchiki_Byakuya »

Περίμενα να ακουστεί από παιδί που υποστηρίζει την αριστερά, αλλά αν δεν το καταλάβατε σηκώθηκε σε γενική συνέλευση συλλόγου ομιλητής από το ΚΚΕ, το ιστορικότερο κόμμα στη χώρα και μεγάλο μέρος της ιστορίας της αριστεράς της χώρας και το μόνο σημείο που έκανε αντιπολίτευση ήταν ότι έλεγε 'το πλαίσιο του e-polytexneio' μαζί με τα γνωστά που όλοι ξέρουμε και στο τέλος κατέληγε 'γι' αυτό αγώνας με τους δικούς μας όρους'.

Μετά σας φταίνε οι λίβελοι κατά της αριστεράς στο φόρουμ, γιατί κυρίως εγώ τους γράφω.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by lakers4life24 »

σωστος ο κουτσικι και στα 3 ποστ!! +1
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:σωστος ο κουτσικι και στα 3 ποστ!! +1
αν και ετεροχρονισμένα σε ευχαριστώ.

πάντως τώρα που το σκέφτομαι είναι καλό να ξαναέρθει στην επιφάνεια για να καταλάβουν και τα νέα παιδιά τι μαλακίες θα ακούσουν από τους καλοθελητές της κομματικής σαπίλας (ιδίως της ψευτοεπαναστατικής σαπίλας) και πόσο στα παπάρια τους πρέπει να τους γράφουν από το πρώτο δευτερόλεπτο.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by lakers4life24 »

δινεις ρεσιταλ :D παντως εγω δν μπορω ν ασχολουμαι πλεον....εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα+ θυμασαι τι ειχε γινει προ διετιας και το μονο που καταφερα ειναι να φαω μπαν. γι αυτο δν πολυγραφω πλεον σε οτι δν εχει να κανει με μαθηματα κτλ...δουλεια μου ειναι να περναω τα μαθηματα και αυτο επιδοτουν οι γονεις μου....ουτε να κατεβαινω σε συνελευσεις ουτε σε πορειες ουτε σε εκλογες κι ουτε προκειται να το κανω ποτε πλεον. και πιστευω και πολλοι νοματεοι υποστηριζουν το ιδιο....τεσπα ευχομαι να τελειωνουμε γρηγορα μ αυτη την ιστορια και να γινει το καλυτερο για τους φοιτητες που τους ενδιαφερουν τα μθηματα, οχι τους επαναστατες της π@τσας με τα λεφτα του μπαμπα!! μπραβο και παλι ευαγγελε εγραψες!!
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:δινεις ρεσιταλ
ελέω των αγωνιστικών κινητοποιήσεων δουλεύω χειρωνακτικά (χωράφι μιας και οι ημέρες της ταβέρνας θα έρθουν) και το σώμα μου δεν ακολουθεί, αλλά έχω βάλει το μυαλό μου να δουλέψει λίγο παραπάνω γιατί τόση αδράνεια δεν την αντέχω.

lakers4life24 wrote:παντως εγω δν μπορω ν ασχολουμαι πλεον....εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα+ θυμασαι τι ειχε γινει προ διετιας και το μονο που καταφερα ειναι να φαω μπαν. γι αυτο δν πολυγραφω πλεον σε οτι δν εχει να κανει με μαθηματα κτλ...δουλεια μου ειναι να περναω τα μαθηματα και αυτο επιδοτουν οι γονεις μου....ουτε να κατεβαινω σε συνελευσεις ουτε σε πορειες ουτε σε εκλογες κι ουτε προκειται να το κανω ποτε πλεον. και πιστευω και πολλοι νοματεοι υποστηριζουν το ιδιο....τεσπα ευχομαι να τελειωνουμε γρηγορα μ αυτη την ιστορια και να γινει το καλυτερο για τους φοιτητες που τους ενδιαφερουν τα μθηματα, οχι τους επαναστατες της π@τσας με τα λεφτα του μπαμπα!!
δεν μπορώ να σε αδικήσω.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by sid »

Kitharistas wrote:Γενικά ξεκολλήστε και βγάλτε τις παρωπίδες, δείτε τα πράγματα όπως είναι και μην δημιουργείτε φανταστικές καταστάσεις και φανταστικούς εχθρούς
Attachments
liantinis07.jpg
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
L1f
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Posts: 61
Joined: Fri May 28, 2010 8:41 pm

Re: Ξανά τα ίδια...

Post by L1f »

lakers4life24 wrote:δινεις ρεσιταλ :D παντως εγω δν μπορω ν ασχολουμαι πλεον....εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα+ θυμασαι τι ειχε γινει προ διετιας και το μονο που καταφερα ειναι να φαω μπαν. γι αυτο δν πολυγραφω πλεον σε οτι δν εχει να κανει με μαθηματα κτλ...δουλεια μου ειναι να περναω τα μαθηματα και αυτο επιδοτουν οι γονεις μου....ουτε να κατεβαινω σε συνελευσεις ουτε σε πορειες ουτε σε εκλογες κι ουτε προκειται να το κανω ποτε πλεον. και πιστευω και πολλοι νοματεοι υποστηριζουν το ιδιο....τεσπα ευχομαι να τελειωνουμε γρηγορα μ αυτη την ιστορια και να γινει το καλυτερο για τους φοιτητες που τους ενδιαφερουν τα μθηματα, οχι τους επαναστατες της π@τσας με τα λεφτα του μπαμπα!! μπραβο και παλι ευαγγελε εγραψες!!
+1 Λέικερς

Το μπάσκετ μην ξεχνάς και το γυμναστήριο. Ειδικά το γυμναστήριο
Post Reply

Return to “Λειτουργία & Feedback για την Ιστοσελίδα”