Ορκωμοσία

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
bjork
Corporal
Corporal
Posts: 15
Joined: Sun Jan 23, 2011 6:21 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Ορκωμοσία

Post by bjork »

Συνάδελφοι καλησπέρα,
ξέρει κανείς πότε είναι η ορκομωσία για όσους τελείωσαν αυτό το ακαδημαικό έτος? προσωπικά τελείωσα στο τέλος του χειμερινού εξαμήνου..ξέρω πως γίνονται μια φορά τον χρόνο και είναι κάποια στιγμή μέσα στο κατακαλόκαιρο αλλά ξέρει κανείς κάτι πιο συγκεκριμένο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
benediktos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 89
Joined: Thu May 27, 2010 8:34 pm
Gender: Male

Re: ορκωμοσια

Post by benediktos »

mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Ορκωμοσία

Post by mechikos »

Παιδιά γνωρίζει κανείς ποτέ θα ναι η επόμενη ορκωμοσία και ποιοί θα ορκιστούν; Αυτοί που τελειώνουμε τώρα θα προλάβουμε;
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Re: Ορκωμοσία

Post by arxaios »

Δε νομίζω ότι γίνονται ορκωμοσίες τον τελευταίο καιρό στους Μηχανολόγους. Απλά παραλαμβάνεις από γραμματεία :P
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
andrea21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 116
Joined: Tue Oct 26, 2010 7:39 pm

Re: Ορκωμοσία

Post by andrea21 »

arxaios wrote:Δε νομίζω ότι γίνονται ορκωμοσίες τον τελευταίο καιρό στους Μηχανολόγους. Απλά παραλαμβάνεις από γραμματεία :P
Πέρυσι η ορκομωσία των διπλωματούχων 2014 έγινε γύρω στα μέσα ιουλίου στο τεχνολογικό πάρκο του Λαυρίου για εμάς,φέτος απο που προκύπτει οτι δεν γίνονται καθόλου ορκομωσίες στους Μηχανολόγους :? ?

Στη γραμματεία που ρώτησα μου είπαν οτι απλά αργούνε και πάνε για ιούλιο, αν μάθεις κάτι πιο σίγουρο ενημέρωσε

Επίσης οταν λές ότι απλά παραλαμβάνεις απο γραμματεία τι εννοείς?τι παραλαμβάνεις δλδ?

ΥΓ: Πάντως οι περισσότερες σχολές ΕΜΠ έχουν κάνει έως τώρα τις ορκομωσίες τους για τους διπλωματούχους 2015
User avatar
arxaios
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 574
Joined: Wed Dec 18, 2013 4:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: 127.0.0.1

Re: Ορκωμοσία

Post by arxaios »

Βγήκε ανακοίνωση τελικά:

http://www.ntua.gr/announcements/genera ... 016www.pdf
Before you judge a man, walk a mile in his shoes; after that, who cares?! He's a mile away and you've got his shoes!
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”