Διπλωματική Χουντάλας

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
yorgoc
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 151
Joined: Sun Jun 13, 2010 4:11 pm

Διπλωματική Χουντάλας

Post by yorgoc »

Υπάρχει κάποιος που έχει ή είχε πάρει διπλωματική στον εν λόγω καθηγητή?Γενικά μου φαίνεται πολύ καλός καθηγητής και απαιτητικός , απλώς επειδή δεν τον είχα σε άλλα μαθήματα δεν ξέρω αν είναι συνεννοήσιμος και βοηθητικός οσο αφορά τις διπλωματικές.
barbarossa
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 16
Joined: Mon May 10, 2010 2:47 am

Re: Διπλωματική Χουντάλας

Post by barbarossa »

Αν σε ενδιαφέρει ακόμα μπορώ να σου απαντήσω εγώ που έχω κάνει διπλωματική στο Χουντάλα. Θα σου πω τα θετικά και τα αρνητικά ώστε να αποφασίσεις μόνος σου. Στείλε μου pm όποτε θες.
User avatar
nikolio
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 343
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:20 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Διπλωματική Χουντάλας

Post by nikolio »

Μια γενικη ερωτηση για τις διπλωματικες...Μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε ?
Beep
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 25
Joined: Tue Oct 12, 2010 7:11 pm

Απ: Διπλωματική Χουντάλας

Post by Beep »

barbarossa wrote:Αν σε ενδιαφέρει ακόμα μπορώ να σου απαντήσω εγώ που έχω κάνει διπλωματική στο Χουντάλα. Θα σου πω τα θετικά και τα αρνητικά ώστε να αποφασίσεις μόνος σου. Στείλε μου pm όποτε θες.
Επειδή ενδιαφέρομαι για διπλωματικη στον κ.Χουνταλα αν δεις την απαντηση στειλε μου να σου στείλω inbox
User avatar
davidg
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 102
Joined: Wed Sep 17, 2014 6:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Διπλωματική Χουντάλας

Post by davidg »

barbarossa wrote:Αν σε ενδιαφέρει ακόμα μπορώ να σου απαντήσω εγώ που έχω κάνει διπλωματική στο Χουντάλα. Θα σου πω τα θετικά και τα αρνητικά ώστε να αποφασίσεις μόνος σου. Στείλε μου pm όποτε θες.
θα μπορουσες να πεις εδω καποια γενικα πραγματακια, προκειμενου να τα βλεπει οποιος τον εχει υποψιν? οποιοσδηποτε αλλος γνωριζει κατι περι του θεματος, καλοδεχουμενη η αποψη του!! :D
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”