Join the ΕΜΠire
join the empire
Join the ΕΜΠire!
Κάνε κλικ στην εικόνα για Οδηγίες Εγγραφής.
Google Ads

Συστηθείτε στο Forum!!

Ανοιχτό στους επισκέπτες! Οδηγίες Χρήσης & Βασικές Πληροφορίες. Ξεκινήστε από εδώ!
Forum Rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: MariosKok » Sun Feb 02, 2020 6:19 pm

Mαριος ΜΜΜ

MariosKok
member
member
 
Posts: 1
Joined: Sun Feb 02, 2020 6:14 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: Filipgr17 » Sun Feb 02, 2020 7:35 pm

Φιλιππος 1ο και παει με ορεξη για σεπτεμβρη!1!

Filipgr17
member
member
 
Posts: 1
Joined: Tue Jan 21, 2020 2:04 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: mm18074 » Wed Feb 05, 2020 11:20 am

Καλημεραα

mm18074
member
member
 
Posts: 1
Joined: Wed Jan 15, 2020 6:13 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Female

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: Xristos Pantos » Wed Mar 18, 2020 3:46 am

Χρηστος Ναυπηγος 1ο ετος

Xristos Pantos
member
member
 
Posts: 1
Joined: Wed Mar 18, 2020 3:23 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: sid » Thu Mar 19, 2020 6:05 pm

Xristos Pantos wrote:Χρηστος Ναυπηγος 1ο ετος



τα σημαντικά παραλείπετε
από βηχαλάκι πώς πάμε;
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
 
Posts: 3979
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Location: 242
Σχολή: Χημικός
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: satrapeia » Sat Mar 21, 2020 12:02 pm

ΗΜ 5ο έτος που έχει έρθει για το κοινό μάθημα Θερμοδυναμική καθαρών ουσιών

Μπορεί κάποιος να με κάνει να βλέπω το φόρουμ των μηχανολόγων??

satrapeia
member
member
 
Posts: 3
Joined: Wed Feb 13, 2019 9:59 pm
Σχολή: Ηλεκτρολόγος
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: iorestis » Mon Mar 23, 2020 10:32 am

Καλησπέρα!

iorestis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
 
Posts: 3
Joined: Mon Mar 23, 2020 10:24 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: rs18204 » Sat Mar 28, 2020 9:05 pm

Ειρήνη 3ο έτος ΣΑΤΜ.

rs18204
member
member
 
Posts: 1
Joined: Tue Mar 12, 2019 11:03 am
Σχολή: Τοπογράφος
Gender: Female

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: nSter » Sun Mar 29, 2020 1:25 pm

Νότης 2ο έτος ΣΜΜΜ

nSter
member
member
 
Posts: 1
Joined: Wed Feb 19, 2020 3:24 pm
Σχολή: Μεταλλειολόγος
Gender: Male

Re: Συστηθείτε στο Forum!!

PostAuthor: m.lougkos » Wed Apr 15, 2020 6:04 pm

Μιχάλης
3ο έτος
ΜηχΜηχ

m.lougkos
member
member
 
Posts: 1
Joined: Wed Apr 08, 2020 5:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

PreviousNext

Return to ΞΕΚΙΝΗΜΑ στο e-polytexneio.gr!

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]