Παρακολούθηση μαθημάτων

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by Διάτανος »

somekindofgrinder wrote:Πανω στην κουβεντα μας αυτη..θα προσθεσω μια σημερινη εμπειρια μου:

Το μεσημερακι πηγα να τσιμπησω στην πανω εστια (την ακριβη)..κατα τυχη πιανω συζητηση με κατι πιτσιρικαδες..ηταν 19 χρονων,Πολιτικοι Μηχανικοι..σχεδον αμουστακοι ακομα.
Ειχανε διαλογο σχετικα με την παρακολουθηση και το πως σε λιγο καιρο θα αδειασουν τα αμφιθεατρα απο τους "τουριστες"...οποτε το μαθημα θα ειναι καλυτερο.

Τες πα,μετα απο λιγη ωρα μου ειπε ο ενας εκ των 2 οτι ειχε κλεισει μια εβδομαδα ΦΟΥΛ παρακολουθησης (απο το πρωι μεχρι το βραδυ)...Οταν τους ειπα να κανουν μια επιλογη ωρων και καθηγητων,γιατι προκειται να τους παρουν με φορειο απο κει μεσα μου απαντησαν: "Αυτη ειναι νοοτροπια τουριστα"...με υφος χιλιων καρδιναλιων κιολας (!!!).

Εκανα το σταυρο μου και τους ευχηθηκα καλη επιτυχια...

Κατι τετοιοι ειναι τα αυριανα θυματα των πολυεθνικων...μια χαρα δουλευει το συστημα.
ποιο πρωι μεχρι το βραδυ ρε μας δουλευεις?οι πολιτικοι εχουν 20 κατι ωρες προγραμμα.και γω θα τα παρακολουθουσα αμα ειιχα μονο τοσες ωρες
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
nas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 187
Joined: Sat Jan 30, 2010 1:13 pm

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by nas »

μην εξάπτεσαι glk οι πολιτικοί έχουν πιο εύκολη σχολή αλλά εμείς έχουμε γκόμενες. δεν μπορείς να τάχεις όλα στη ζωή
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by ShadowMech »

:lol: κακιες... :twisted:
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
hector88
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 70
Joined: Tue Feb 02, 2010 12:31 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Athens

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by hector88 »

@ nas Αν σου πω οτι εχουν καλυτερες, θα σε στεναχωρησω ?? :lol: :lol:
User avatar
Mimo
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 447
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Lostallo Track@Switzerland

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by Mimo »

Ωραια ολα αυτα αλλα νομιζω εχετε ξεφυγει απο το θεμα!! :evil: Για πειτε κι αλλα μαθηματακια που αξιζει παρακολουθηση και αλλα μαθηματα τα οποια αξιζει να τα διαβαζεις μονος σου στο σπιτι. Σα του tznakou το ποστ ας πουμε :roll:
User avatar
nas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 187
Joined: Sat Jan 30, 2010 1:13 pm

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by nas »

παιδιά όποιος μπορεί ας μπεί σε topic μαθημάτων που έχει περάσει και ας γράψει τι τον βοήθησε στο διάβασμα, αν το μάθημα έχει εργαστήριο, αν αξίζει η παρακολούθηση, από που διάβασε κτλ. μην βαριέστε ρε μάγκες μπορεί αυτά που θα γράψετε να μας γλιτώσουν από πολλές τσάμπα ώρες. θυμάμαι στο προηγούμενο forum που υπήρχαν και οι συζητήσεις παλαιότερων ετών μπορούσε κάποιος να έχει γαμάτη πληροφόρηση για το κάθε μάθημα.
To agio pneuma
Private
Private
Posts: 2
Joined: Mon Nov 30, 2020 11:31 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Παρακολούθηση μαθημάτων

Post by To agio pneuma »

Άραξον μπρο θα έχεις τις ευχές μου και είσαι πένα
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”