Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Ο ραδιοφωνικός σταθμός του ΕΜΠ: Stay Tuned!!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Post by sid »

eΝy wrote:Image

ντρέπομαι που είμαι οφτόπικ αλλά ο ατζέντης μου λέει ότι στην σόουμπιζ μετράει η προβολή του καλλιτέχνη όχι η αφορμή

απλά ήθελα να πω ότι σε αυτή τη φώτο , μου θυμίζει την ταμία του εστιατορίου της σχολής :oops:

θα έκανα και σχόλια για το έντεχνο και το μη έντεχνο , ελπίζοντας σε μία διαμάχη crouch - mama mafia ή έστω enositi21 - γιώργου νταλάρα , αλλά πρόσφατα αναθεώρησα και μου αρέσει η φωνή της
(της ταμίας εννοώ)
α μα αρέσει και αυτό :

(μ αρέσει και το <<πάλι δεν είσαι εδώ>> αλλά τα δύο πρώτα σχόλια του βίδεο είναι αποκαλυπτικά για το χάσμα των δύο φύλων , γι αυτό δεν βάζω λινκ)

συγχαρητήρια στο σταφ , και ελπίζω σε νέα συνέντευξη-έκπληξη π.χ. την Ασπασία Θεοφίλου , θα της έπαιρνα συνέντευξη όταν την είδα στα παρασκήνια αλλά με αναστατώνει περισσότερο και από την ταμία όταν ψάχνω απεγνωσμένα για ψιλά
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
crouch
Brigadier General
Brigadier General
Posts: 395
Joined: Fri Jan 22, 2010 6:52 pm

Re: Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Post by crouch »

all. koukoulofloros wrote:θα έκανα και σχόλια για το έντεχνο και το μη έντεχνο , ελπίζοντας σε μία διαμάχη crouch - mama mafia ή έστω enositi21 - γιώργου νταλάρα , αλλά πρόσφατα αναθεώρησα και μου αρέσει η φωνή της
(της ταμίας εννοώ)
Δε γίνεται, γιατί με τη mama έχουμε ίδια μουσικά γούστα. (το από πάνω είναι λίγο βαρετό τραγούδι πάντως)
Με τον νταλάρα, όμως, κάνω όσες διαμάχες θέλεις. (έτσι και αλλιώς enositis21 και mama έχουν μια μόνιμη love-hate-revenge-διαμάχη)
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Post by Trist4n »



Το 'σφαξε το κομματι...
I am going according to plan.
User avatar
mama mafia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1717
Joined: Fri Dec 17, 2010 12:40 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Post by mama mafia »

Ήταν μικρό το κορίτσι εκεί αλλά έμαθε. :P


Σε προκαλώ να μας πείς για το έντεχνο. Με τον crouch δεν θα τσακωθώ αλλά για τον enositi δεν ορκίζομαι το ίδιο.

Επίσης σε προκαλώ να πάς στο μαγαζί του Πανούση και να φωνάξεις "αγαπώ τον Νταλάρα"
Leave the gun. Take the cannoli
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Η Μαρία Ιακώβου στο PolyteXneio FM!

Post by sid »

mama mafia wrote:Επίσης σε προκαλώ να πάς στο μαγαζί του Πανούση και να φωνάξεις "αγαπώ τον Νταλάρα"
καλά ,
δες σε τι μαγαζί εμφανίζεται , πόσο κάνει η μπουκάλα ουίσκι και το γενικότερο έντεχνο κλίμα - θα αρκεστώ σε ένα μετριοπαθές <<δεν μας %έζεις ρε πανούση>>

και μην ξεφεύγεις από το θέμα - όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα μπροστά στο πώς θα ήταν η ταμίας μελαχροινή
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Polytexneio FM”