ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by sid »

soti wrote:
sid wrote:
Stathis wrote:κάπου πήρε το αυτί της τον Φεμινισμό η πουτ@να .
γυρνα πισο ή εστο τιλεφονα
γλίγορα γιατί όπου να'ν τιλιώνι κι του μαλίμπορο και η μπουκάλα με του Τζόνι. Και μετά άϊντε να δης, πιος μας κλέη... ποτάνα Ζωί...

ομιλείς που ομιλείς μια διάλεκτο, τουλάχιστον κάντο σωστά (ειδικός διαλεκτολόγος εδώ - επανήλθα)

έχε χάρη που συγκλίνουν οι πολιτικές μας απόψεις (ασχέτως αν θα μπορούσε να τις ξεφουσκώσει[σ.σ. αποδομήσει] κάποιος με μια καρφίτσα)
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ομορφη γλυκοφατσουλα VS σκυλου μπουζουκογκομενα

Post by soti »

sid wrote:έχε χάρη που συγκλίνουν οι πολιτικές μας απόψεις (ασχέτως αν θα μπορούσε να τις ξεφουσκώσει[σ.σ. αποδομήσει] κάποιος με μια καρφίτσα)
Δεν φοβάμαι τίποτα όσο υπάρχει καφές στο σπίτι, ειδικά φραπές. Στην χειρότερη ας πούμε ότι είναι ένας καπουτσίνο με κρέμα. Το μόνο που με ανησυχεί είναι μήπως ξεφουσκώσει εκείνη η φουσκάλα/ μάτι στον ελληνικό καφέ μου πριν μάθω περί τίνος πρόκειται. Αν η φουσκάλα προμηνύει φίλο θα με λυπήσει ιδιαίτερα, αλλά αν το μέλλον δείχνει εχθρό τότε καλώς, όχι απλώς να ξεφουσκώσει, αλλά και να σκάσει με πάταγο. Το ύπουλο στην υπόθεση είναι ότι σκάει χωρίς καρφίτσα. Δεν έχω βρει ακόμα τρόπο να τις σταθεροποιώ για αρκετό χρόνο. Ελπίζω η μακρόχρονη εμπειρία του Πρόεδρου στους καφέδες, κρύους και ζεστούς, να σταθεί αρκετή και να μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό.

υ.γ. Έχω και χάρη και ζάχαρη. Πικρός δεν πίνεται.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”