ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by ιστορικός mech-eng »

με απογοητευσε η ζενιτ σημερα,εχασε 3-0 απο την μαλαγα που παραλιγο να κερδισει ο παναθηναικος.ειναι προφανες οτι οι ρωσοι κανουν ξεπλημα χρηματος εκει περα.

ο ολυμπιακος ηρθε over πολυ αναμενομενα,ενω πιθανο σκορ 1-1 απο ημιχρονο δυστυχως δεν εκατσε.

αυριο εχουμε μπαρτσελονα over .ακουω γνωμες για τα υπολοιπα παιχνιδια
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by Irishman »

εγώ στοίχημα δεν παίζω, το δηλώνω.

αλλά!

την έκανες τη μαλακία σου με τη Μάλαγα, γιατί μας πιπιλίσανε οι έλληνες αρδ ότι είναι ομαδούλα (ο άλλος ο αρχίδης σήμερα στο γκαζέτα έκανε και πρόβλεψη ότι θα βγει 4η, πίσω κι απ' τους Βέλγους) και πέσαμε στη λούμπα. γαμώ τις ομάδες η Μάλαγα, κατεβήκανε οι Ρώσσοι στα θερμά και τη φάγανε προβλεπόμενα.

είπα για τη Μάλαγα που ήθελα, θα το παρακολουθώ το τόπικ, προβλέψεις και λοιπά δεν έχω γιατί δεν ασχολούμαι, αλλά αν δω κάνα καραμπινάτο (σαν αυτό με τη Μάλαγα πχ) θα σας προστατεύσω ;)
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by ιστορικός mech-eng »

φιλε η μαλαγα καθολου καραμπινατο δεν ηταν.δεν επαιξα με βαση τις προβλεψεις ,αλλα με βαση τι πιστευα εγω και η εικονα που ειχα δει με τον παο δεν ηταν της ομαδας που μπορει να ριξει 3 γκολ ετσι ευκολα.ειχε γρηγορες αντεπιθεσεις ,αλλα στα γυρισματα της ηταν τραγικη, ειδικα στο πρωτο παιχνιδι.αυτο σε συνδιασμο με το οτι συμπληρωνε με το ζορι 18αδα και εχοντας χασει πρωτοκλασσατους παιχτες με εκανε να πιστευω οτι δεν θα πηγαινε μακρια.βεβαια επεσε με τους ρωσους που μπορει να δαπανησαν εκατομμυρια φετος αλλα αποδικνυεται για αλλη μια φορα οτι δεν κανουν τα λεφτα τις ομαδες.δεν αρκει να μαζεψεις 2-3 ονοματα πρεπει να τα προσαρμοσεις και στο στυλ παιχνιδιου σου.

αυτα για σημερα.πολυ καλο το ρεαλ σιτι επισης αλλα φοβηθηκα ειναι η αληθεια να το παιξω ασσο ή πανω απο 3,5 γκολ γιατι με τετοιες ομαδες ποτε δεν εισαι σιγουρος...
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by Kuchiki_Byakuya »

τώρα εδώ πόσοι ολυμπιακοί την πάτησαν και έπαιξαν 1χ; πάρα πολλοί είναι η αλήθεια, και άδικα. εγώ και ολυμπιακός να ήμουν, λεφτά σε αυτή την ομάδα μετά την εμφάνιση στη βέροια δεν έβαζα με τίποτα.

θα ήθελα να ξέρω, το γκολ-γκολ του ολυμπιακού ήταν ανοιχτό;
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by ιστορικός mech-eng »

ναι εννοειται ,σε ολους του booker πλην του οπαπ (εκει δεν ξερω αν ηταν).
καλα ο οπαπ ειναι μεγαλη απατη στο στοιχημα αλλα αυτο ειναι αλλο.

βασικο στοιχειο να μην παιζεις στοιχημα σαν οπαδος ,αλλα σαν καποιος που θελει να βγαλει λεφτα.
βλεπω πολλους παναθηναικους πχ να πανε και να βαζουν ξερα 0-2 στον ολυμπιακο μονο και μονο επειδη τον μισουν.ηταν δεδομενο οτι θα εβαζε γκολ και γ αυτο επαιξα over
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by Kuchiki_Byakuya »

ιστορικός mech-eng wrote:και γ αυτο επαιξα over
εγώ το όβερ πάνω από 1.20 δεν το έβαζα με τίποτα.
ιστορικός mech-eng wrote:καλα ο οπαπ ειναι μεγαλη απατη στο στοιχημα αλλα αυτο ειναι αλλο.
και βγαίνουν και στα ραδιόφωνα και το παίζουν φίλοι του παίχτη. ένας που είχε βγει στην έρα τον έκραξαν άσχημα στο μηνύματα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
voulgarisk
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 358
Joined: Sun Jun 13, 2010 4:36 pm

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by voulgarisk »

πας σαν ασχετος να παιξεις στοιχημα,χτυπας μιλαν-αντερλεχτ χ,μονπελιε-αρσεναλ 2 και ντορτμουντ-αγιαξ 1 και εκει που νομιζεις οτι εχεις βαλει 30 ευρω στη τσεπη ανακαλυπτεις οτι εχεις παιξει ολα τα στοιχηματα για ημιχρονο και οχι τελικο.και η γαμημενη η ντορτμουντ ητανε χ στο ημιχρονο.τι νιλα θεε μου...
Fuck this world,i'll make my own
Stathis
Major General
Major General
Posts: 401
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:44 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by Stathis »

Irishman wrote:εγώ στοίχημα δεν παίζω, το δηλώνω.

αλλά!

την έκανες τη μαλακία σου με τη Μάλαγα, γιατί μας πιπιλίσανε οι έλληνες αρδ ότι είναι ομαδούλα (ο άλλος ο αρχίδης σήμερα στο γκαζέτα έκανε και πρόβλεψη ότι θα βγει 4η, πίσω κι απ' τους Βέλγους) και πέσαμε στη λούμπα. γαμώ τις ομάδες η Μάλαγα, κατεβήκανε οι Ρώσσοι στα θερμά και τη φάγανε προβλεπόμενα.

είπα για τη Μάλαγα που ήθελα, θα το παρακολουθώ το τόπικ, προβλέψεις και λοιπά δεν έχω γιατί δεν ασχολούμαι, αλλά αν δω κάνα καραμπινάτο (σαν αυτό με τη Μάλαγα πχ) θα σας προστατεύσω ;)
Ένα αμαρτωλό βράδυ που πλανιόμουν ινκόγκνιτο στο φέισμπουκ για να κατασκοπεύσω τις καινούργιες ζαρτιέρες της πρώην μου , αν ο pierro γύρισε τελικά την ευρώπη με τρένο και αν ο παπασπυρό θα είναι πάλι στο ντόλτσε , πέτυχα ένα ποδοσφαιρικό σου σχόλιο στα κόμεντς . Νομίζω ότι αν χρησιμοποιούσες την ενέργεια που χρειάστηκε για κείνη την ενδελεχή και απόκοσμη ανάλυση σου θα είχες χτίσει έναν ουρανοξύστη με τα χέρια ή θα έφτανες τα αστέρια πετώντας ή θα έριχνες από το δέκατο ραντεβού την Εμανουέλ Σενιέ ή θα φώναζες τόσο βροντερά που θα σταματούσες το αιματοκύλισμα μιας διαδήλωσης

Η απώλεια ενέργειας είναι κάτι συνηθισμένο στις μέρες μας βέβαια , αλλά η δική σου σπαταλημένη ενέργεια σε οπαδικό καυλάντισμα έχει κάτι πρωτόγνωρα φρέσκο , ήθελα να στο πω εδώ και καιρό αλλά δεν έχω φέισμπουκ και δεν έρχεσαι πια στις κατεργασίες

Βισκαδουράκη θεέ
πάρε την παέ
ιστορικός mech-eng
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1249
Joined: Mon Jun 13, 2011 1:51 pm
Gender: Male

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by ιστορικός mech-eng »

2,05 ειχε το οβερ του ολυμπιακου στην betoto και πιστευω σε αλλα σαιτ θα ειχε και λιγο παραπανω.

η λογικη που μπαινουν οι συντελεστες δεν εχει σκοπο να μην κερδισει ο πελατης ,αλλα να αυξησει τα εσοδα της η εταιρια.
αν εχεις 100 χιλιαδες χρηστες (οπαπ) ειναι βεβαιο οτι οι αποδοσεις σου θα ειναι στα πατωματα και δεν θα μοιραζεις και καθολου λεφτα.αν ομως εχεις 2-3 εκατομμυρια χρηστες ,μπορεις να μοιρασεις ευκολα χρημα μεσω μεγαλων αποδοσεων αλλα και να βγαλεις πολυ μεγαλυτερο κερδος...

παντως οι αποδοσεις δεν διαμορφωνονται με καποια μαθηματικη φορμουλα ή με βαση στατιστικα.εχουν απλα σκοπο να προσελκισουν πολλους χρηστες.


@voulgarisk αν ειχες πιασει αυτο το στοιχημα με ημιχρονα ,δεν θα χες βγαλει μονο 30 ευρω... :lol:
User avatar
soti
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 640
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:47 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ΣΤΟΙΧΗΜΑ ποδοσφαιρου....

Post by soti »

ιστορικός mech-eng wrote:με απογοητευσε η ζενιτ σημερα,εχασε 3-0 απο την μαλαγα που παραλιγο να κερδισει ο παναθηναικος.ειναι προφανες οτι οι ρωσοι κανουν ξεπλημα χρηματος εκει περα.
Φίλε ιστορικέ, όταν ο άσος της Μάλαγα πέφτει έξω, οφείλεις να δεις τι γίνεται. Η Ζενίτ έπαιζε με μείον 4 και είχε μόνο μία νίκη στα τέσσερα τελευταία στο ρωσικό πρωτάθλημα. Αν το στοίχημα ήταν τόσο εύκολο άθλημα, δεν θα υπήρχαν τώρα μπούκμεϊκερς ελεύθεροι. Θα ήταν όλοι φυλακή. Και δεν ξεπλένουν μόνο Ρώσοι χρήματα, μιλάμε για την πλειοψηφία.
Post Reply

Return to “Αθλητικά”