Απεργίες Ιούνιος 2014

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
mechikos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 166
Joined: Thu Aug 22, 2013 6:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by mechikos »

Παιδιά ο Τόλης είπε στο μαθημα οτι απο αύριο θα βγει προγραμμα εξεταστικής για τους επι πτυχίων.Το θέμα είναι οτι πρεπει να διεκδεκησουμε τη συμμετοχη ολων των φοιτητών απο δέκατο και πανω εξάμηνο για αυτό και προτιμώ να στείλουμε μαζικά εμαιλ στον κοσμήτορα για να μας συμπεριλαβει.Συμφωνειτε;
User avatar
Sheva
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 138
Joined: Wed Sep 15, 2010 1:58 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Sheva »

mechikos wrote:Παιδιά ο Τόλης είπε στο μαθημα οτι απο αύριο θα βγει προγραμμα εξεταστικής για τους επι πτυχίων.Το θέμα είναι οτι πρεπει να διεκδεκησουμε τη συμμετοχη ολων των φοιτητών απο δέκατο και πανω εξάμηνο για αυτό και προτιμώ να στείλουμε μαζικά εμαιλ στον κοσμήτορα για να μας συμπεριλαβει.Συμφωνειτε;
Ναι να ζητήσουμε όσοι είναι και 10ο!!
User avatar
kos7
Corporal
Corporal
Posts: 12
Joined: Sat Feb 22, 2014 4:32 pm
Σχολή: Τοπογράφος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by kos7 »

αυτή την ώρα γίνεται η συνέλευση των διοικητικών , όταν βγει η απόφαση θα υπάρξει σχετική ενημέρωση.
εφόσον γίνεται αυτή την ώρα η συνέλευση κι με βάση την απόφαση της προηγούμενης συνέλευσης λογικά μέχρι να βγει η καινούρια ανακοίνωση ισχύει η παλιά λογικά.
User avatar
apostolia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 34
Joined: Fri Jun 18, 2010 5:25 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by apostolia »

τιποτα νεότερο κανείς? :?:
adt
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 105
Joined: Thu Jun 10, 2010 7:35 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by adt »

apostolia wrote:τιποτα νεότερο κανείς? :?:
αυτό το έχουμε δει ?
http://www.mech.ntua.gr/gr/files/0714/a ... os2014.pdf

ουσιαστικά αναβάλλεται η εαρινή και η χειμερινή ίσως να μη γίνει ποτέ...
η εξεταστική του Ιουλίου θα είναι μόνο για αυτούς που τελειώνουν... δλδ έχουν τελειώσει και με διπλωματική και θέλουν να παρουσιάοσυν όπως φαίνεται...
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by Διάτανος »

dafuq
δηλαδή εγώ που έχω ένα μάθημα για πτυχίο και διπλωματική παει για παρουσιαση σεπτεμβρη δε δικαιούμαι?
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
basboy
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Sun Oct 10, 2010 5:22 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by basboy »

δεν νομίζω και είναι τελείως άδικο αυτό γιατί και εγώ Αυγουστο θα παρουσίαζα αλλα με κλειστό το εργαστήριο 4 εβδομάδες δουλειά δεν έκανα οπότε πάει αναγκαστικά Σεπτέμβρη .
User avatar
apostolia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 34
Joined: Fri Jun 18, 2010 5:25 pm

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by apostolia »

δικαιούσαι! μίλα με τον καθηγητή σου
alex22
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 36
Joined: Sat Jan 22, 2011 7:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by alex22 »

παιδια πηγα στον τατσιοπουλο και μου ειπε οτι επι πτυχιο ειναι αυτοι που εχουν παρει διπλωματικη....των ρωτησα τι θαγινει με εμας και μου απαντησε οτι θα κοιταξει τα νουμερα στη γραμματεια και ισως αλλαξει κατι....αυτο γιατι πηγαν και αλλα παιδια πριν απο εμενα....ας παμε ο καθενας μονος του απο το γραφειο του να καταλαβει την αναγκη για εξεταστικη και για αυτους απο πεμπτο ετος και πανω...
pavr91
Private First Class
Private First Class
Posts: 8
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:52 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Απεργίες Ιούνιος 2014

Post by pavr91 »

Αντε να δουμε ποτε αυτο το ιδρυμα (γιατι περι ιδρυματος προκειται πλεον) θα αποφασισει να δουλεψει ανθρωπινα και να μη γ***** τους φοιτητες του....
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”