ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ShadowMech »

Ποσα θα κονομησε αυτος ο φωτογραφος...
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

οκ οι βαζελοι εχουν δικιο...
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Kitharistas »

AN η φωτογραφία είναι αληθινή πάσο.. ;)
Rock on buddies...
User avatar
somekindofgrinder
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 406
Joined: Sun Feb 07, 2010 3:31 pm
Σχολή: Μεταπτυχιακός

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by somekindofgrinder »

Εγω παντως και στο -7 και στο -4 και τωρα στο -1 παλι θα κρυωνα.

Παντως ο Τσαρλυ κανει εδω την σωστοτερη αναλυση του χθεσινου αγωνα.

http://sport24.gr/Columns/Charlie/o_val ... 12769.html
"Το πρωί στα καβαλέτα και το βράδυ στα μπαλέτα..."-Λευτέρης Λαζάρου,Cooking Engineer.
Mauricio
First Lieutenant
First Lieutenant
Posts: 78
Joined: Wed Oct 20, 2010 2:40 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Mauricio »

Enositis21 wrote:To ποδοσφαιρο στην Ελλαδα κατ εμε δεν ειναι ξεφτιλα.Παιρνουμε τα @@@ μας στην Ευρωπη αλλα βαζουμε πολυ πολυ λιγοτερα λευτα απ αυτους.Για μενα ειναι θεμα νοοτροπιας.Χουλιγκανισμος και στην Αγγλια υπηρχε.Στημενα παιχνιδια στην ΙΤαλια...κι ομως...
φιλε μου, η ξεφτιλα ειναι αλλιως στο μυαλο του καθενος.εγω πιστευω οτι υπαρχει ξεφτιλα απ'τη στιγμη που δεν υπαρχει παθος...μηπως διακρινει κανενας μας, ελληνες του στυλ σιδερης ή χατζηπαναγης?αυτοι το αγαπουσαν.!
ξεφτιλα στα λεφτα γιατι βασει αυτου διαλεγονται οι νεοι.και μηπως υπαρχουν ανθρωποι να ψαξουν στις γειτονιες για μπαλαδορους?εκει θα βρουμε παθος και αγαπη για το αθλημα.καιρο να επαπροσδιορισουμε τον ορο...ποδοσφαιρο!
User avatar
Killers_F.C
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 90
Joined: Fri Jan 22, 2010 9:22 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Killers_F.C »

Διάτανος wrote:Το πέναλτυ ήταν καθαρότατο.μην ακούω μαλακίες.δεν ισχυρίζομαι ότι ο παναθηναικός ήταν καλύτερος,γενικά πιστευω ότι δν πατάμε στα πόδια μας καλά φέτος,αλλά το να ισχυρίζεται κάποιος ότι δν ήταν πεναλτυ μάλλον πρεπει να επισκεφτει οφθαλμίατρο
Φιλε Διατανε δεν λεω πως δεν ηταν πεναλντι απλως στην ευρωπη αυτο δεν θα το εδιναν καν....Απλως αν δεις την φαση παει με δυναμη ο Αβρααμ κ απο εκει επηρεαστικε ο κακος...Για στειλε μου μια και το λινκ αν μπορεις για την foto που αναιβασες...
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Kitharistas »

Mauricio wrote:
Enositis21 wrote:To ποδοσφαιρο στην Ελλαδα κατ εμε δεν ειναι ξεφτιλα.Παιρνουμε τα @@@ μας στην Ευρωπη αλλα βαζουμε πολυ πολυ λιγοτερα λευτα απ αυτους.Για μενα ειναι θεμα νοοτροπιας.Χουλιγκανισμος και στην Αγγλια υπηρχε.Στημενα παιχνιδια στην ΙΤαλια...κι ομως...
φιλε μου, η ξεφτιλα ειναι αλλιως στο μυαλο του καθενος.εγω πιστευω οτι υπαρχει ξεφτιλα απ'τη στιγμη που δεν υπαρχει παθος...μηπως διακρινει κανενας μας, ελληνες του στυλ σιδερης ή χατζηπαναγης?αυτοι το αγαπουσαν.!
ξεφτιλα στα λεφτα γιατι βασει αυτου διαλεγονται οι νεοι.και μηπως υπαρχουν ανθρωποι να ψαξουν στις γειτονιες για μπαλαδορους?εκει θα βρουμε παθος και αγαπη για το αθλημα.καιρο να επαπροσδιορισουμε τον ορο...ποδοσφαιρο!
Σωστός ο Mauricio.. Δεν υπάρχει πια το πάθος για το άθλημα.. Δεν είναι πια το "μέσα" του καθενός που τον ωθεί να παίξει.. δεν παίζει κανείς "για την φανέλα".. Παίζουν απλά για τα λεφτά.. δυστυχώς
Rock on buddies...
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

Killers_F.C wrote:
Διάτανος wrote:Το πέναλτυ ήταν καθαρότατο.μην ακούω μαλακίες.δεν ισχυρίζομαι ότι ο παναθηναικός ήταν καλύτερος,γενικά πιστευω ότι δν πατάμε στα πόδια μας καλά φέτος,αλλά το να ισχυρίζεται κάποιος ότι δν ήταν πεναλτυ μάλλον πρεπει να επισκεφτει οφθαλμίατρο
Φιλε Διατανε δεν λεω πως δεν ηταν πεναλντι απλως στην ευρωπη αυτο δεν θα το εδιναν καν....Απλως αν δεις την φαση παει με δυναμη ο Αβρααμ κ απο εκει επηρεαστικε ο κακος...Για στειλε μου μια και το λινκ αν μπορεις για την foto που αναιβασες...

το πέναλτυ ήταν καθαρότατο και θα το έδιναν.εδώ δεν είπε τίποτα ο βαλβέρδε ρε...είμαστε σοβαροί?
http://www.leoforos.gr/article/7642/poio-penalti
Attachments
και επειδή ξέρω τι θα πεις πάρε και άλλη από εδώ http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?article_id=151342&comm_id=901302
και επειδή ξέρω τι θα πεις πάρε και άλλη από εδώ http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?article_id=151342&comm_id=901302
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
somekindofgrinder
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 406
Joined: Sun Feb 07, 2010 3:31 pm
Σχολή: Μεταπτυχιακός

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by somekindofgrinder »

Το ποδι εχει χτυπησει πρωτα την μπαλα ή τον παικτη αγαπητε?

Εμενα το πεναλτυ δεν μου φανηκε αμφισβητούμενο,αλλα θα μπορουσε και να μην το δωσει.
"Το πρωί στα καβαλέτα και το βράδυ στα μπαλέτα..."-Λευτέρης Λαζάρου,Cooking Engineer.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

Τεραστιο ρολο στην αποφαση του διαιτητη επαιξε η εδρα.Το ιδιο πεναλτυ για τον ολυμπιακο στο ΟΑΚΑ δε θα δινοταν ενω στο καραιταβλι θα δινοταν ΑΝΕΤΑ
Post Reply

Return to “Αθλητικά”